| Dove a întrebat:

Ce inseaman ginger? Tocmai am aflat de curand ca sunt cei cu parul roscat pe seama carora se fac glume si se spune ca n-au suflet.straight facePentru o explicatie cat mai detaliata despre ei dau fundita.

Răspuns Câştigător
| alice.twilight a răspuns:

Ginger cica inseamna un copil cu pistrui si roscovan.Southpark au facut un episod in care fac misto de copii ginger pe motiv ca nu au suflet.
Eu stiam ca ginger inseamna ghimbir http://ro.wikipedia.org/wiki/Ghimbir...dar inseamna si vitalitate

4 răspunsuri:
| Ionut_8418 a răspuns:

Cuvantul ''Ginger'' insemna rosu in Europa! Nu se fac glume, se spune doar ca nu prea au sufletul mare, si se razgandesc repede.

| Fvn a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=EY39fkmqKBM ginger do have souls, ok?!

| RecycleBin a răspuns:

Ginger=ghimbir

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Eu stiam ca inseamna ghimbir