| zdrangoi a întrebat:

De ce pentru a inchide programul Windows trebuie apasat mai intai pe "START"?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru ca acolo gasesti toate proprietatile din windows! Butonul de Start din windows inseamna intrarea in ->meniul windows.(din meniu alegi ce vrei tu sa faci cu acel windows pe care il ai instalat)

3 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Casa nu inchizi din greseala windows'ul happy. Daca nu ar mai exista butonul de start, si in locul lui ar fi un buton pe care il apesi si stingi pc'ul, s-ar putea sa dai din gresealapebutonul ala si sa iti inchizi pc'ul happy

| crytical a răspuns:

Pentru ca orice are un inceputwinking

| Grohotiș a răspuns:

Ca sa intrebi tu.Du-te si impusca-l pe Gates.