| Blackwoman27 a întrebat:

De ce pizza vine la comanda mai repede decat salvarea?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Nu stiu ce esti fata sau baiat, dar aceasta intrebare este cea mai tare de cand sunt si eu pe aici. Referitor la intrebare, se stie, pe sistem, ca noi suntem un popor de grumanzi. Cand este vorba de mancare, lasam totul balta. In fine. Esti cel sau esti cea mai tare cu aceasta intrebare. Pa!

13 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Păi probabil ăi' de la pizza sunt mai dornici de bani şi să ne potolească pofta, că ştiu şi ei ce-i aia, şi alora de la salvare, nu prea le stă în fire să ne ajute. Ei ajung atunci când numai e nevoie.

| Malvina24 a răspuns:

laughing asta e tare, dar unde se intampla asta? In Romania nu?

| Pralină a răspuns:

1.La pizza se capata bani[money]big grin

2.Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul[pentru cei de la salvare]laughinglaughinglaughing

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca sunt mai multi oameni care stiu sa livreze pizza decat cei care stiu sa fie medici pe salvare.

| elasexygagica a răspuns:

Cei de la salvare nu primesc ciubuc...

| 인스피릿 a răspuns:

De ce intrebi asa ceva cand stii foarte bine ca traiesti in Romania?

| Deenniii a răspuns:

Pentru ca primeste contravaloarea comenzii plus un bonus pe cand salvarea...

| theorizer a răspuns:

Salvarea e coace mai greu.

| Vanilliaaa a răspuns:

Primul motiv. Cel care livreaza pizza primesc banii pe comanda si inca un bancsislaughing pe cand medicii de pe salvare nu primesc nimic, in ciuda muncii grele pe care o practica zi de zi...
Si al doilea...Traim in Romania si asta spune totulwinking

| Contrast a răspuns:

1. Din comanda ies bani... din apelul pentru ambulanta nu! big grin

| PinkkRosee a răspuns:

Pentru ca cel ce livreaza pizza nu vrea sa piarda clientul...(si bani)...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ii copiezi pe parazitii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza se raceste si nu mai este buna, pacientu poate si sa moarawinking.
Ce sa facem, traim in Romania.

xoxo, ddi