| corinutsa03 a întrebat:

•de ce pizza vine la comanda mai repede decat salvarea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

rolling on the floor Buna intrebare. Pentru ca la oameni de la pizza au salarii mai bune ca medicii nostri. Da'ia.

| GalaXy a răspuns:

Pentru ca la PIZZA iau bani, iar la salvare nu. Teoretic.Practic...

| Biianca81215 a răspuns:

Buna intrebarelaughing
Nu stiu pentru ca cei de la pizza isi dau silinta sa fi multumit si cei de la ambulanta vor doar salariul.

| Ionut01 a răspuns:

laughing au mai multi cp la masina

| bug94 a răspuns:

Corina ai incercat tu si ai vazut ca vine pizza mai repede ca salvarea?

| Happyjump a răspuns:

Au masini mai bune.

| dolcEE a răspuns:

Dar nu vine laughing

| dolcEE a răspuns:

Eu am comandat odata pizza si a venit aproapte in 2 ore straight face

| ℓαℓу1999 a răspuns:

Deoarece poate pizza o are facuta si o tine la cald,iar livratorii vin si ne-o aduce,dar salvarea pana ajunge apelul acolo,dupa aia cine raspunde intreaba de unde suntem,ce strada,bloc,numar(etc),iar dupa aia se duce la cine este de garda, pana ii spune ce adresa, asta este mai mult

| corinutsa03 explică:

Pizza vine in 20 min.,., iar salvarea peste 3 ore.,.,big grin