| denis1996_4938 a întrebat:

De ce pizza vine la comanda mai repede decat salvarea?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca e calda si ca sa nu se raceasca vine mai repede si tot pentru un bacsis se grabeste cel care o livreaza laughing

| me a răspuns:

Pentru ca cei de la pizza prefera sa nu mori de foame in timp ce pe cei de la salvare ii doare in cot!

| Nicoleta a răspuns:

Nu e vina salvarii ca nu ajunge la timp.Vina este a altora.
Spre exemplu intr-un spital romanesc nu exista suficiente masini echipate, nu exista suficienti medici sau soferi de ambulanta, pentru ca majoritatea prefera sa plece in alta tara pentru un salariu mai mare. Un alt impediment il reprezinta drumurile proaste, mai ales acum iarna, cand "drumarii " nostri nu is in stare sa dea cu lama pe strada sau macar cu putina sare.
etc

| BeHappyForMe a răspuns:

Nu vine nici pizza repede laughing odata am asteptat dupa ea o jumatare de ora si magazin era aproape mai bine ma duceam si o mancam acolo.

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Ciudat...ar trebui ca salvarea sa vina mai repede pentru ca daca iti sta pizza in gat sa te salveze si eventual mananca soferul ce ti-a ramas tie in timp ce te duce cu sirena la spital laughing.

| A_7901 a răspuns:

Pentru ca baietii de la pizza merg cu scuterul.

| nutzbreaker a răspuns:

Asta pentru ca daca pizza nu vine intr-un anumit interval de timp, mancarea va fi gratis ^ ^