| Glumeatza a întrebat:

De ce pizza la comanda poate sosi mai repede decat o ambulanta?

6 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

laughing Romania

| sorin a răspuns:

Simplu( Traim in romania...)

| frida0purple a răspuns:

Ambulantele sunt mai solicitate si mai aglumerate decat o simpla comanda e pizza.

| domidoc a răspuns:

Daca pizzeria e aproape si nu are alte comenzi, de ce nu? Cat piveste ambulanta, nu dati cu pietre, ca in general isi face treaba. Daca ai sti cati idioti solicita ambulanta pentru.cazuri minore, de lene sa nu se duca la medicul de familie si blocheaza astfel masinile[mai ales tiganii]. Stiu ce spun!

| iulia_5454 a răspuns:

Ambulanta vine greu oricum(stiu din experienta)mai repede vine pizza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ambulanta nu vine pentru un cistig direct si deci nu e inghesuiala pentru eventuali clienti(ar fi fost culmea)