| Puffulets ♥ a întrebat:

− De ce poate sosi acasa o pizza comandata mai repede decat ambulanta? laughing)

Răspuns Câştigător
| beka a răspuns:

Pentru ca pizza vine pe banibig grin
ambulantza vine gratis...si cand ii vb d bani totul s misca si se rezolva mai repedelaughing

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

- de cerere si oferta ati auzit?! oh go on ambulante sunt tot mai putine, pizzerii - tot mai multe laughing, la fel e si cu cei flamanzi si bolnavi. oh go on

- ca sa nu ne plictisim, cat timp asteptam ambulanta, sa rontaim si noi ceva, sa ne umplem burtile, ca nici cu mancarea spitalele din Romania nu stau mai bine, oh go on doar n-am vrea sa ajungem in vreunul nemancati. oh go on rolling on the floor

| Elena1234456 a răspuns:

Pentru ca traim in Romania tongue.

| Roby67 a răspuns:

Pentru ca cei de la ambulanta sa aiba ce manca cand ajung la tine laughing

| cretzufinish a răspuns:

Iti raspund cu o alta intrebare: Te-ai intrebat daca pana la urma mai vine ambulanta? laughing

| Gentiana a răspuns:

Pentru ca pizza vine sa-ti ia bani laughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Poi tu preferi o pizza sau o ambulanţă? Eu prefer pizza aşa că să vină odată!

Răspuns utilizator avertizat
| RikarDo a răspuns:

Fiind ca pizza vine acasa si este rasplatita[nu ea, ci cel ce o livreaza], pe cand o ambulanta nu s'ar obosi...mai bine am muri noi decat sa oboseasca medicii.

| IrxnIroxyI a răspuns:

Va anunta ca daca vine ambulanta sa te ia acasa si sa te duca inapoi te costa 100 de lei, si daca vrei sa iti comanzi 9 pizza costa la fel. asa ca TRAIASCA PIZZA!

Ce ar fi sa trimita pizza cu ambulanta?

| BRG a răspuns:

Ca să nu mori de foame.

| MOONWalk_8865 a răspuns:

Pentru ca daca vine pizza repede, baiatul sau fata care aduce pizza se alege cu bacsis. Da doctorii...

| elyssa20 a răspuns:

Pai eu sotul meu ieri seara la 21:00 a sunat la ambulanta si i-a explicat ca imi este rau si a zis ca sa asteptam ca vine.la ora 00:10 m-au sunat si m-au intrebat daca mai e nevoi.deci...puteam muri daca era mai grav.Traim in romania...

| ItzRivenGod a răspuns:

E urgenta mai marelaughing

| claudiea79 a răspuns:

Pentru ca doctorii stau in greva tot timpu la guvern si cer salarii ca in anglia dar nu isi fac treaba deloc. unei femei insarcinate ginecologul ii dadea pastile zicea ca are chisturii ovariene. al doilea medic la care a fost i-a zis ca este insarcinata. doctorii fac medicina pe pile; la pizza daca nu este bun te da afara patronu. la spital nu te da afara ca este de stat

| marla a răspuns:

P. u ca pizza primeste bani, ambulanta nu!