| Twix4Ever a întrebat:

De ce sunt nesuferiti vegetarienii?

Răspuns Câştigător
| คlєxヅ a răspuns:

Sa iti explic, cu muuuuulti ani in urma, erau dinozaurii bla bla bla...Si erau feluri de dinozauri si carnivori,ierbivori si omnivori.Cei ce erau carnivori mancau doar carne, la fel cum mananca crocodilii, ursii, lupii, cainii si pisicile etc.
Ierbivorii mancau frunze, salate etc.deci de aia se chemau ierbivori.
Omnivorii suntem noi, ne hranim si cu carne si cu iarba...Nu iarba de camp laughing (salata, verdeturi).
Si tocmai de atunci se spune ca cei ce mananca iarba se numesc vegetarieni...Si da, erau si dinozauri nesuferiti la fel cum sunt si vegetarienii..De ce? Pentru ca asa s-au nascut!

12 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Că pute carnea pe ei.

| Foxie2 a răspuns:

Ca sunt facuti din tofu si nu din carne.

| CautNume a răspuns:

Esti vegetariana?

| Alyra a răspuns:

Ok..pe-asta cine-a mai inventat-o? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merită să-ţi scriu ceva.
Mai bine ţi-ai lua o viaţă, şi nu mai pune întrebări de toată mila unui muc.

| คlєxヅ a răspuns:

Pentru ca asa s-au nascut.

| คlєxヅ a răspuns:

Da odata funda cuiva ca nu stiu lu cine dai si ma bate stresu!

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Poate ca tu crezi ca sunt nesuferiti, dar daca ai fi o leguma...

| Fârsâna a răspuns:

Si eu sunt vegetariana, dar nu sunt nesuferita!

| คlєxヅ a răspuns (pentru Fârsâna):

Ia stai oleaca, esti ierbivora?