| Tokha a întrebat:

Credeti ca Justin Bieber arata ca un prost? Niste prieteni ii spun Axinte si unii Justin Biberon unii chiar "mocofan". Dar mie mi se pare in regula.

Răspuns Câştigător
| andrutza_5118 a răspuns:

Mie mi se pare f in regula si imi place ffff mult! Chiar nu stiu ce are toata lumea cu el! Daca nu va place evitati intrebarile cu el daca va enerveaza si atunci cand auziti sau cititi despre el! Eu la fizic nu gasesc nici un defect, si la voce nici atat! Am mai auzit la niste raspunsuri ca nu au ei norocu de a muri Justin Bieber, eu chiar nu pot sa cred cum puteti zice asa ceva eu nu cred ca voua va-r placea sa zica cineva despre voi ca ia-r parea bine daca ati fi murit! Asa ca tineti-va raspunsurile si comentarile pentru voi! Pa pa!

30 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Faza cu justin barbieru si bibelou nu le stiam!
justin barbieru! rolling on the floor)))))))) prea tare!
eu nu-l suport pe biberon.Si nu-s invidioasa pe el, cum zic altii in postarile de mai jos... pur si simplu nu imi place, isi da prea multe aere...si nici melodiile nu imi plac! tongue tongue

| AidaAmaranta a răspuns:

Sincer.eu ii zic Justin Bibeloubig grin

mie nu imi place, gusturile se difera!

| Rukhsandra a răspuns:

Chiar nu-mi pasa de el... nu e preferatu' meuwinking

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu arata rau deloc, dar mie nu prea imi place de el pentru ca se crede prea mare si e prea arogant.

Răspuns utilizator avertizat
| Alee_6805 a răspuns:

Nu, Justin este chiar destept se pricepe la engleza foarte bineinsa sta cam prost cu chimia, iar la capitolul franceza se descurca foarte bine, vorbeste limba fluent.Acum nu ca as fi un fan infocat, dar imi place baiatul este super de treaba, Axinte nu cred ca ii spune nimeni. Justin Biberon ii spun decat acei "smecheri"care sunt invidiosi pe ei.Am spus smecheri in sens de prostuti, E ceva imatur sa numesti o persoana in toate felurile.Multa invidie e pe lumea asta

| Smileee a răspuns:

Nu. Eu nu cred ca e prost. Justin Bieber e chiar in regula si imi place` de el. Dar mnoah... Fiecare cu parerile lui.

| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Acum cativa ani, am dat de el pe youtube. Atunci chiar imi placea. Credeam ca o sa fie unu din favoritii mei, dar am vazut ca de cand e vedete are chiar prea multe figuri in cap si acum chiar nu-mi place de el deloc, chiar nu il pot suporta.

| justagirlll a răspuns:

Doamne1
nu inteleg cum poate cineva sa spuna asta

justin e absolut perfect.
arata foarte bine, mult mai bine decat cei care comenteaza si nu se uita in oglinda sa vada cum sunt ei

:p

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Asa cred si eu.na are mult succes si e cam invidiatwinking

| GossipGirl_2226 a răspuns:

Nu am nimic personal cu el dar nu-mi place deloc! Nu stie sa cante si nici nu arata bine.NU pot sa imi dau seama de ce a ajuns "adolescentul minune al muzicii" si cum naiba il adora fetele! NU as fi cu el nici sa ma impusti.Incearca si el sa fie macho, se da mare ca saruta bine, dar zici ca e un copilas de 12 ani.Sunt atatia adolescenti care arata mult mai bine si au vocea mai buna decat a lui dar nu li se acorda atata atentie.NU stiu ce are toata lumea cu el. Oriunde ma duc Justin in sus, Justin in jos.Peste tot pe net, in reviste... M-am saturat de el.De exemplu, in revista Bravo Girl la o chestie scria ca Justin e sexi 70 %, pe cand Chace Crawford e sexi 65%. Frate! Cum sa il compari pe papa-lapte asta cu Chace? Si sa spui ca e mai sexi? Unde c***t il vedeti fetelor sexi? E groaznic.

| ღ♥Biiån©å ♥•ღ a răspuns:

;happy. Sunt gelosi, Justin e absolutt superb!
Acum hai sa fim seriosi, baietilor:Cine nu ar vrea sa aiba faima lui?
fetelor: ce fata nu ar vrea sa fie cu el?

; x

| Quiss a răspuns:

Sincer, da. laughing E un copil si arata ca un copil, prea copil pentru gustul meu, destul de tantalau. Chiar incerc sa-mi dau seama ce vad toate pustoaicele la el. Am vazut copii de 16 ani, chiar de 14 care aratau mult mai bine si atragator, si nu neaparat in stilul macho, tip mare si musculos. But, whatever... Sa-l lasam sa mai creasca.

| AndreeaJB a răspuns:

Daca tie iti place de justin, atunci prietenii tai care spun lucrurile astea nu iti sunt prieteni adevarati pentru ca prietenii adv te sustin si iti accepta gusturile si anturajul...straight facenu inteleg de ce atat de multi oameni se iau de numele lui, il iau in batjocura.eu sincer am vb cu el si e f d treaba si nu arogant cum spun multi.este frumos pentru ca la varsta de 16 ani baietilor le apar cosuri si tot felul de chestii naspa...trece el acum prin pubertate si vocea i se va schimba dar niciodata nu si-o va pierde. oricum nu va pleca din lumina reflectoarelor pentru va intra in actorie si va canta in continuare la chitara.

| craniul a răspuns:

A ce bine credean ca nu-ti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber e ok si mi se pare ca e foarte cumsecade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu numai ca arata dar si este prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber este foarte dulce dragut si amuzant. e un baiat de trb.nu ar trebui sa jusecati o carte dupa coperta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca justin bieber este foarte tare, frumos si dragut foarte frumos si dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca toti care ii batjocoresc numele sunt foarte gelosi, eu il ador il iubesc si mi se pare ffff dragut simpatic si e de treaba si stiu pentru ca am vb cu el pe msn si e absolut superb. De ex unu din clasa de la mine ii spunea in toate felurile dar intr-un fel l-am facut sa recunoasca ca e dragut dar nu a recunoscut ca e gelos! Nu va mai luati de el pentru ca nu aveti nici un drept el chiar este talentat si frumos dar fiecare cu gusturile lui dar chiar daca nu va place nu aveti nici un drept sa il batjocoriti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa zici justin beaver. un virgin care inca n`a ajuns la pubertate, care foloseste autotune pentru a avea vocea putin mai barbateasca (sa nu se confunde cu lady gaga) +ca pe un top al celor mai cautate 10 artiste pe google el se afla pe locul 7. deci da e un fatalau gay care habar n`are sa cante fara programe sa-i ajute vocea (de parca si cu ele ar suna ok, suna la fel de groaznic). douce du`te si cumpara`ti o viata si un creier caci esti jalnica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si fratele meu ii spne justin biberon sau biban dar eu ti sugerez sa nu-i bagi in seama pe cei gelosi pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un fraier .Mocfan.Cui ii place e cel mai mare boschetar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi ai spunem justin barbier

| Cum0Cheama a răspuns:

Il iubesc pe Justin Bieber si cine il face prost sau alt cumva sa'l ia draqphbbbbt

| MARIA_6909 a răspuns:

JB e cel mai mare "MOCOFAN" din lume! bieber e dea dreptul cel mai naspa cantaret, mai naspa chiar decat lady gaga!

| Eu` a răspuns:

Sincer. si mie imi placea f mult inainte de el. dar acum nu! :-&
imi place cum canta si cum se imbraca. atata tot! happy

Poate e el rasfatat... dar nah` asa`s toate vedetele!oh go on
pa`pahappy

| andrei_9739 a răspuns:

Este potrivit pentru pitipoancele care adora culoarea roz, carora le plac baietii cu tatuaje, parul plin de gel si cercei. E un arogant si mai mult zambeste in fata camerei decat sa cante.