| Marily1997 a întrebat:

De ce ai spun toti lui Justin Bieber ca este gay? eu nu cred asa.

15 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Pentru că se comportă ca o femeie laughing Asta din ce mai prind prin mass-media, că nu prea ştiu cine ştie ce despre el.
Fiecare are dreptul la părerea lui. Şi eu am aceeaşi părere despre el. Plus că e foarte arogant.

| Fernando9Torres a răspuns:

Nu e gay, dar asa il considera heterii

| OnuOnulică a răspuns:

Îţi zic de ce!
Pentru că e un fel de băiat-fată adică arată şi se comportă ca una...

| kyliejenner a răspuns:

Fiindca sunt gelosi pe succesul lui, saracii de ei.

| LoveTenis a răspuns:

Pai din cauza melodiilor lui; cercelul in ureche; fata de ''papausa''; fiindca se ingrijeste mereu; din cauza vocii de mai subtire.

| Marily1997 explică (pentru LoveTenis):

Gay asta inseamna iubire intre doi baieti.Pai cind era mai mic semana cu o fetita dar acum nu prea. happy

| LoveTenis a răspuns (pentru Marily1997):

Asta crede toata lumea, gay are mai multe sensuri adica gay inseamna si ca esti fata pentru ca doar fetelor le plac baietii.Si ca sa stii baietilor gay le plac baietii fiindca gay e un adejectiv.Si celor care le plac evident ca nu li se par ca seamana cu o fata dar celorlalti da.

| Marily1997 explică (pentru LoveTenis):

Nu arata ca o fata deloc nu mi se pare asta.

| LoveTenis a răspuns (pentru Marily1997):

Ok...tie nu altora da si? Daca iti place cum arata bravo daca nu bravo...toate lumea are dreptul la libera exprimare.

| Marily1997 explică (pentru LoveTenis):

Nu la toti li se pare ca arata ca o fata.Crezi ce vrei tu pe mine nu ma intereseaza :p

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Haterii n-au ce face, aşa că încearcă să îl jignească în cât mai multe feluri posibile, cu toate că "gay" nu ar trebui să fie o insultă. Încă aştept să vină momentul în care, printr-o minune, ne vom lumina creierele îmbibate cu prejudecăţi şi nu ne vom mai lua unii de ceilalţi pentru orientarea sexuală, muzica ascultată/cântată, aspectul fizic, credinţă/necredinţă, etc.

| Mk01 a răspuns:

E prea feminin, se dă cu ruj, face tot felul de lucruri prea feminine pentru un bărbat.Nu e deloc masculin de aceea zice lumea că e gay.

| Marily1997 explică (pentru Mk01):

Nu se da el cu ruj.Nu am vazut niciodata asta.