| HadesSs a întrebat:

De unde a aparut chestia asta cu marimea la prezervative,toata lumea e aici e stresata cu ce marime mi se potriveste, eu niciodata nu m-am uitat la marime si s-au potrivit mereu. Va e frica ca o sa vina doar putin pe cap?laughing

Răspuns Câştigător
| teo530 a răspuns:

Nici eu nu inteleg chestia asta. Cred ca a zis cineva la panarama si s-a rasandit zvonul iar acum se uita toti daca ii incape sau mai trebuie sa traga cu patentul de ealaughing))))

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Lioana fi mai clara draga mea, ma ignori pe mine ca ma iubesti in secret, revenind la intrebare, faza e ca astia nu fac asa mari cum o avem noi de asta intrebam

| Lioana a răspuns:

E prima oara cand citesc asta. Eu n-am vazut marimi la prezervative nici discutii pe tema aceasta.

| HadesSs explică (pentru Lioana):

Eu aici am vazut ca tot intreaba copii astia de marimi, dar daca ar lua unu sa il umple cu apa ar vedea cat de mare se facelaughing)

| cristi202 a răspuns (pentru Lioana):

E prima oara... Daca nu ai observat inca, pe TPU vezi multe pentru prima oara. Am 48 de ani si crede-ma ca ce am auzit sau vazut pe aici nu am auzit sau vazut inca in viata reala happy. Uneori aproape ca m-am crucit! happy

| HadesSs explică (pentru cristi202):

laughing

| Lioana a răspuns (pentru cristi202):

Intr-adevar, pe TPU vezi discutii pe care nu ai sansa sa le auzi in viata reala.

| HadesSs explică (pentru Lioana):

Nu ai facut bine, asa mai dadeai cate un sfat sau poate mai castigai experienta de la tineri laughing

| Anemona2020 a răspuns:

Pai pentru ca sunt unii cu ele foarte mici ca chinezii care după părerea mea au nevoie de (xs)? și alții care le au prea mari și au nevoie de (m, l).
De fel poate ți se potrivește prezervativul dar nu sta și ajunge la jumătatea penisului și astfel se poate trage. Și la alții care din cauza ca este prea mică se umfla prezervativul și iese aia mică de acolo ca e prea mică?

| DeDeDeeaSweety a răspuns:

Eu nici nu stiam ca exista marimi. Adica m-am mai uitat si eu la cutii cand mai venea iubitul si nu vedeam nimic de mic, mediu mare sau S, M, L, XL.

| HadesSs explică (pentru DeDeDeeaSweety):

Atatea intrebari pe tema asta ca ma buseste rasul laughing