| LiviuCristy a întrebat:

Deci am descoperit ceva incredibil si vreau pareri, cred ca e cea mai tare fabula ever!

Fabula:
Un soarece statea la partea posterioara a unei vaci. La un moment dat, vaca trage o balega pe soarece si-l acopera ancat nu-i ramane afara decat coada. O pisica din apropiere care urmarea scena vine, prinde soarecele de coada, al scoate din balega, al scutura si-l mananca. Dupa ce vaca pleaca de la locul faptei, un stol de vrabii se aseaza pe balega si ancep sa manance ciripind puternic cu vioiciune. Un vultur care plana peste tot ascest peisaj, se repede an picaj asupra vrabiutelor si le mananca.

MORALA:

Nu toti cei care te baga an **** ati vor raul, cum de altfel nici toti care te scot din **** ati vor binele, iar daca te-ai bagat an **** macar sa te bagi de tot, iar daca ai anceput sa mananci ****, macar sa-ti tii gura…

Pareri, se aplica in viata de zi cu zi?

Răspuns Câştigător
| suităr a răspuns:

Intr-un fel, da.

Ce cauta soarecele la cu*u vacii? raised eyebrows

| LiviuCristy explică (pentru suităr):

Wtfffff! Am ras din nou laughing))

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Oarecum.

| ??c??? a răspuns:

Mi-au dat lacrimile.Nu serios miroase oribil...

| Ashadow a răspuns:

Yep,acum nu-mi mai e foame.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Sunt singura căreia îi era lene să citească?

| Bia001 a răspuns:

Ai greșit categoria

| Snowal15lea a răspuns:

Pervers soricelul ala.