| Ashadow a întrebat:

Deci(fara deci) sunt de o rebeliune nemaivazuta: astazi am mers cu tramvaiul fara sa validez cardul! (bine,dupa o statie n-am mai suportat vinovatia,am coborat si am fost la biserica sa ma spovedesc, dar n-o sa va spun niciodata asta).
Deci pariez ca nu e nimeni mai rebel/a ca mine.

Răspuns Câştigător
| DeadlyXd a răspuns:

Eu am deschis o uşă pe care scria '' Nu deschideţi ''.

| Ashadow explică (pentru DeadlyXd):

surprise si ce s-a intamplat?

| DeadlyXd a răspuns (pentru Ashadow):

Am găsit un creion roz.

| Ashadow explică (pentru DeadlyXd):

Deci asemenea creaturi ingrozitoare se ascund in spatele acestor usi.Are o logica

30 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Doamne,ești uimitor! Eu credeam că sunt mega rebelă pentru că nu am spus sărumâna unei bătrâne.

| Ashadow explică (pentru Musique):

Pf, faceam asta la 2 ani big grin

greece12
| greece12 a răspuns:

Sa fi facut si pe controlorul, aia da rebeliune.

| GroparuVesel a răspuns:

Eu sunt mai rebel ca tine.Am trecut printr-un sat fara sa dau buna-ziua la nimeni.Am ingropat de viu un pui de cangur, am aruncat gunoiul pe geam, am mancat ciocolata, ascult rock si nu prea mananc paine.

| Ashadow explică (pentru GroparuVesel):

Hm binisor, dar nu se compara cu fapta teribila pe care am facut-o eu

Răspuns utilizator avertizat
| n0matterman a răspuns:

Odata am trecut strada la 2m de trecerea de pietoni; si nici nu erau masini pe aproape!

| Ashadow explică (pentru n0matterman):

Hiiii cum sa faci asa ceva? Esti groazniclaughing

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Eu sunt mai rebela, nu merg la slujba niciodata, nu am cartela de RATB, injur, ma iau de baieti (SUNT FATA), si nu fac dus in fiecare zi, na ca te-am batut!

| 00AName00 a răspuns:

Meriti sa mergi la inchisoare! Ai noroc ca macar te-ai spovedit!(ne-ai spus asta deja).

| Ashadow explică (pentru 00AName00):

Inchisoarea e hotelul ala cu multe camere si un sistem de securitate foarte bun?

| 00AName00 a răspuns (pentru Ashadow):

Dupa descrierea ta da.

| alexutza220 a răspuns (pentru Ashadow):

Da....nici un hot nu intra pe usa!

| facepalmlol a răspuns:

Sa-ti mai spun si de colegii mei care dau gaze lacrimogene in timpul orelor?

| RainboyDash a răspuns:

Oo da? Eu sunt asa de rebel incat m-am inscris pe Cartoonnetwork.com fara acordul parintilor...Sunt un adevarat rebel

| ema_2625 a răspuns:

Asta este varsta! ai prea multa enrgie si iei viata la mijto.Nu e bine.

| IAmAFreak a răspuns:

Eu ascult Slipknot in biserica laughing

| Ashadow explică (pentru IAmAFreak):

Stai un pic te rog sa-l intreb pe Gogu ce-i aia Slipknot... aaaaa laughing

| Hirom a răspuns:

Meriti sa fi executat pentru chestia astalaughing

| Ashadow explică (pentru Hirom):

Bine atunci, daca intreaba copoii de mine voi nu stiti nimic

| Hirom a răspuns (pentru Ashadow):

S-a facutwinking laughing

Răspuns utilizator avertizat
| musculo a răspuns:

Eu nu ma duc la scoala de doua saptamani....deci v-am batut pe toti:d

| Ashadow explică (pentru musculo):

A da? Eu aseara nu m-am spalat pe dinti si am mancat ciocolata dupa ora de culcare (22:00)

| pisicutza1scumpii a răspuns:

Parca-r fi toti copii de doi ani...

| DanielGuitar a răspuns:

Eu am sunat politia ca sa ma ajute sa termin temele la mate tongue te-am luat laughing

| Ashadow explică (pentru DanielGuitar):

Pe bune? Politia? Pompierii erau cea mai buna alegere ca sa te ridice la nivelul exercitiilor big grin