| Lolkkk a întrebat:

Ce se intampla daca nu am fost de paste la biserica sa ma spovedesc?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce o sa se intample si cu restul de 7.85 miliarde de oameni care nu cred in acest ritual

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Te duci Duminică viitoare. Nu contează când te duci, ci că ai voința sa vrei sa te duci.

| EliLeli a răspuns:

Nimic.

| Num?numescBrBr a răspuns:

Eu nu am mai fost de 3-4 ani. Anul acesta am fost și eu și mi s-au părut interesant. M-am simțit oarecum purificat, fără mișto. Oricum nu este obligatoriu sa te spovedesti in perioada Pastelui, dar daca esti credincios si doresti sa o faci, ar fi bine sa o faci inainte de a primi Sfanta Impartasanie.

| depression17 a răspuns:

Tu ce crezi? Vei ajunge in infern laughing