| anonim_4396 a întrebat:

Deci, in caz ca a mai fost postat link-ul, asta e. N-am stiut. -_-
Eu am ramas cu sechele cand l-am vazut prima data.
Credeti ca e femeie sau barbat? D: http://youtu.be/Bje_8Y7KUfM

21 răspunsuri:
| NumePublicAnonim a răspuns:

Aoleu,ochii mei! nu mai vad! l-am vazut pe Yeti in varianta feminina!

| Wilder a răspuns:

E femeie, scrie in descrierea videoclipului...

Greu e sa citesti, no?

| BellaSomerhalder a răspuns:

Femeie, dear.

| Holocaust a răspuns (pentru Wilder):

Știam că e femeie.dooh!
Am vrut să aflu părerea altora, aşa, la prima vedere -_- Măcar ai văzut pe ce categorie eşti? ಠ_ಠ

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Moarteaaa X_x

| Downfall a răspuns:

E o fiinţă paranormală şi ciudată -_-
Cum să postezi aşa ceva pe youtube ştiind că o să vadă toată lumea? -_-

| Kazimir a răspuns:

Hmmm daca ai dubii privind sexul iti recomand sa-i atribui titlul de hermafrodit.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Eu cred că (,) chestia aia nu e un om D:!

| MasterOfDisaster a răspuns:

Femeii aleia ar trebui sa i se interzica sa faca copii...

| AnneBre a răspuns:

Ce aveţi voi cu săraca femeie? Stă şi ea pe wece ca tot omu'!

| Zofia a răspuns:

E femeie draga, nu stii sa citesti?

| Comeandtellmesomething a răspuns:

M-aş filma şi eu aşa dar cred ca videoclipul ar fi postat de voi pe toate siteurile posibile cu titlul "Uite ce fraier hahahahaha!rolling on the floor))))! E fata sau baiat? hahahahaha? uite cum trage apa! hahahahaha...ce gay! hahahahaa!"

| Lovelykat a răspuns:

Valeu...ochii mei, urechile mele...ce-i cu moartea asta? thm fereste om dus cu capu ar trebui sa se interzica sa mai vb

| βėan a răspuns:

Sittin' on tha toilet!

| Forevăr a răspuns:

Mie imi place cum face din cap * incearca * * nu reuseste* *mai incearca * *isi intoarce gatul*
Nu imi mai place straight face

Nu stiu ce-i, poate-i femeie, poate nu-i, poate-i barbat, poate nu-i, poate gay, poate nu-i, poate-i lesby, poate nu-i, poate-i transexual, poate nu-i, poate-i homosexual, poate nu-i.

Laic Sittin On Tha Toilet! straight face

| RyugaHideki a răspuns:

De ce cand am dat click pe linkul tau m-a dus la asta:
THE OFFICIAL Sittin On Tha Toilet?
E o femeie care canta. Videoclipul este chiar epic si amuzant.

| Holocaust a răspuns (pentru RyugaHideki):

Pentru ca intrebarea e la Trivia/Amuzante.Nu ti-a placut? smug

| RyugaHideki a răspuns (pentru Holocaust):

Tot odata este si destul de viral. 40mil views

| Holocaust a răspuns (pentru RyugaHideki):

40 de mil?raised eyebrows
Cred ca le-ai incurcat : )

| RyugaHideki a răspuns (pentru Holocaust):

Asa e.am gresit.are 39,5 mil
ma refer la cel original :)
http://www.youtube.com/watch?v=BYW6C44zo24

| Holocaust a răspuns (pentru RyugaHideki):

blushing Da, eu nu l-am gasit pe cel original. : )