| anonim_4396 a întrebat:

Desi nu m-ar interesa si chiar nu e treaba mea, intreb totusi, pentru ca in ultimul timp doar aproape la asta ma gandesc(stiu! chiar stiu!-ca este aiurea).
Deci sa-mi raspundeti va rog fara misto-uri, luati totul in serios, caci e starul meu preferat...fost big grin:
Miley Cyrus mai e virgina?laughing
Ziceti sincer, desi si stiu ca nu v-ati uitat laughing da' totusi hai sa vorbim pe tema asta.laughinghappyrolling on the floor

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

E ca si cum ai intreba daca alina plugaru mai e virgina laughing

11 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

De unde stii ca nu m-am uitat?waiting?

| Bastet a răspuns:

@Popcorncubranza

si ce-i cu asta? eu am fost la Giastin Bibar!tongue

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce treabă ai tu cu intimitatea ei?
E problema ei în definitiv, nimeni nu are voie să se amestece în viața intimă a individului!
Pa, pa.

| Pralină a răspuns:

Da ca cine arat eu? Mama Omida?rolling on the floor

Glumesc, aloo cum sa mai fie1 a dansat la bara pe la vreo 16 ani!
2. a fost surprinsa de paparatzii americani in ipostaze care le plac numa colegilor meilaughingfierbinti sa zic asa.
3. vrea sa se maritelaughing
4.so drogat(satai ii numa asa bonustonguelaughing)

| Ingerash a răspuns:

Nu, nu mai e, a fost de multe ori surprinsa in ipostaza fierbinti alaturi de iubitii ei...asa ca 100%nu mai e

| Popcorncubranza a răspuns:

De cand am trecut eu pe la ea in noaptea aceea dupa ce am baut amandoi 2 litri de whisky... nu mai e laughing

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Unde sa ma uit :d. hmm daca te gandesti la ce ma gandesc si eu... nu stiu daca mai e virgina nu am avut ocazia sa ma uitlaughing

de ce sa fim seriosi? suntem la "trivia/amuzante" asa-ihee hee?

laughing:*tongue

| Mary24 a răspuns:

Doar glumeam cu siteullaughing
nu stiu daca mai este mai bine nu te mai baga in viata ei intimahappy

| Laura_2393 a răspuns:

Intrebai ginecologul. Are acelasi doctor cu Selena Gomezrolling on the floor Daca vroii raspunsuri serioase nu puneai la trivia/amuzante

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E dar in fund

Întrebări recente