| Wladutz a întrebat:

Sora enervanta 2 http://i.imgur.com/mVIsY.png cum e?

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Adevarul e ca tatarusanu este cel mai mare marcator din istoria stelei...

| DaVà a răspuns:

Eu nu sunt asa sadic...doar ii trag 5000 de pumni in cap si la un momentdat se potoleste.E mai uman!

| Pralină a răspuns:

Merci de idee!* se duce la varuso ala de 11 ani copchil enervant! si il leaga de maini de picioare si il arunca pe geam...sta calma si se aud peste cateva minute:ilinca ce ai facut cu bogdan? de ce ii legat si bagat inrun sak in fata blokului?!*

Opa.trebuie sa plec.*o ia la fuga*

| PastilăBă a răspuns:

Mersii!:X
Acu` stiu ce sa'i fac lu` sorumeadevil

| Shift a răspuns:

Băăăăăăăăă! Stiu si eu ca vroiai sa o spanzuri, dar chiar s-o sufoci?:O Iti dai seama c-ai lasat-o fara aer?straight face

| Niros19 a răspuns:

Tare de tot bravo te pricepi

| zalisa a răspuns:

îți spun dupa ce o scot din pivniță

| OneMoreChance a răspuns:

Tatarusanu e portar baaa rolling on the floor)

| caporalul a răspuns:

Bravo imi place chiar ma amuzat fan steaua?
continua tot asa