| tpuareproblemetehnice a întrebat:

Dimineata cand ma scol dau o tura in curu gol...

voi ce faceti dimineata cand va sculati?

24 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Dimineata la mine incepe la ora 3 cand incep sa dau tare drumul la muzica. Imi trezesc toti vecinii. Apoi dezamorsez o bomba. Apoi scriu ca un adevarat poet ce sunt. Pe la 5 ma impusca vreo 5 useri t/a pentru ca pun intrebari idioate. La 6 dau cu aspiratorul. La 6:30 ma sui in copac si din copac sterg geamurile casei mele. La 7 mananc mic dejunul format din degete de vrajitoare. Pana la 9 fac niste teme cu mintea mea geniala. La 12 merg la scoala. La 1 incep orele. La orele 2, 3, 4 si 5 (Franceza, Romana, Biologie, Desen) dorm. Ajung la 8 acasa. Dau petrecere pana la 12. Apoi ma trezesc la 3 si incep sa dau tare drumul la muzica. Imi trezesc toti vecinii. Apoi dezamorsez o bomba. Apoi scriu ca un adevarat poet ce sunt. Pe la 5 ma impusca vreo 5 useri t/a pentru ca pun intrebari idioate. La 6 dau cu aspiratorul. La 6:30 ma sui in copac si din copac sterg geamurile casei mele. La 7 mananc mic dejunul format din degete de vrajitoare. Pana la 9 fac niste teme cu mintea mea geniala. La 12 merg la scoala. La 1 incep orele. La orele 2, 3, 4 si 5 (Franceza, Romana, Biologie, Desen) dorm. Ajung la 8 acasa. Dau petrecere pana la 12. Repetati din nou si din nou. Cand te trezesti din brambureala asta iti dai seama ca ai 80 de ani.

Răspuns utilizator avertizat
| RockaruL a răspuns:

Când apare soarele, mi se umflă boaşele...

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Dau o tura in colanti =D

| AnneBre a răspuns:

Îi desenez lu' sora mea mustaţă cu marcărul.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Fugggg...g laughing în baiee pana nu mă trece :devil)

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Mi-ai amintit de ora de muzica.
Era un cantec pe care l-am cantat in a5a, si prima parte era asa :
"Te-ai trezit, canta! "
Numa' ca eu am schimbat in :
" Te-ai trezit, s*u*g*e*o! "
Nu c-as face asta dimineata... * fluiera *

| ȘtefiȘtef a răspuns (pentru ImYourFuckingNightmare):

Deci exact cantecu ala il avem si noi. Si exact asa a schimbat versurile si un coleg.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns (pentru ȘtefiȘtef):

A, da laughing?
Majuscule.

| ȘtefiȘtef a răspuns (pentru ImYourFuckingNightmare):

Da.
Majuscule.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns (pentru ȘtefiȘtef):

Interesant.

| Laurentiuuu a răspuns (pentru ImYourFuckingNightmare):

A,da il stiu si eu laughing))

| ReallySomebody a răspuns:

Dimieata cand ma scol
Fac pipi pe covor
Si ma dau de`a dura dura
Pana mi se scoala p*u*l*a
Asta e un cantec ce reprezinta o situatie reala! Personajele (nu) sunt fictive! (sunt fata deci cantecu nu se aplica la mine:X)laughing

| Zendaa a răspuns:

Dimineata cand ti-o scoli...la mine nu e valabil D:

| Miky03 a răspuns:

Dimineata cand ma scol fac flotari in curu` gol
si ma spal cu periuta pana mi se scoala p*u*t*a

| troller2103 a răspuns:

Intrebarea asta imi aminteste de o zi din generala` laughing =]`

cand un coleg: dimineata cand ma scol, fac flotari in curu' gol / Si ma spal cu periuta, pana mi se sco*ala puta =]]`. smug

| Laurretta a răspuns:

Primul lucrul pe care îl fac este să deschid ochii, opresc alarma, îmi fac prezența la telefon și fug direct în baie.

| tpuareproblemetehnice explică:

Sunt FATAAAAAAAAAphbbbbtphbbbbtphbbbbt
[TPukdnjbfvjkghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhfffffffffbfjk robot tampit
]

| EvilThoughts a răspuns:

Eu stiam asa:
Dimineata cand ma scol,
Dau o tura-n curu gol,
Si ma dau de-a dura-dura,
Pana mi se scoala p...
Si o... aba de-nviorare,
Ca sa creasca ...la mare
rolling on the floor

| Roo a răspuns:

Dimineata cand ma scol, incep sa tip ca vreau sa dorm happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma scol dimineata si imi pup mogaldeata.

| Directioner99 a răspuns:

Dimineata cand ma scol...eu dansez intr-un picior!

| ioneluh a răspuns:

Dimineata cand ma scol, dau o l*b* de control laughing

| Istrate_Gabriel_1994 a răspuns:

Cand ne trezim ca numai p... se scoalalaughing)