| alexpr2000 a întrebat:

voi ce faceti in fiecare zi? de dimineata cand va sculati pana seara cand va culcati. nu conteaza daca aveti scoala sau vacanta dancing Funda

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stau la laptop/ps3 sau ies la cumparaturi daca e necesar, dimineata fac curatenie generala si ma ocup de vasele din bucatarie.

| elenutza27 a răspuns:

Pai..ma trezesc pe la 8, lenevesc un pic in pat, mananc, termin temele ramase de seara, apoi ma pun la pc laughing. Plec la scoala, vin de la scoala, mananc, ma uit la televizor, imi fac o parte din teme, apoi stau la calc pana ma ia somnul laughing Nu stiu pentru ce iti trebuie, dar sper ca te-am ajutat happy

| valentingb a răspuns:

TPU,TPU,TPU,TPU,TPU... Iar maine TPU, TPU...
happy Depinde de zi, uneori nici nu reusesc sa imi verific mesajele pe TPU, alta data ma plictisesc de atat TPU, chiar nu am un program zilnic. Nu am nici scoala, nici munca, asa ca fac zilnic ce am chef la momentul ala.

| andrei1237 a răspuns:

Foarte multe lucruri.

| TheTimeKiller a răspuns:

Hmmm...supravietuiesc?

| MihneaIsBack a răspuns:

Mă trezesc dimineața, mă duc la muncă, ma întorc, fumez o țigară, ies cu fiul meu afară (are 3 ani), iar apoi ne uităm toți 3 la TV (eu, fiul și soția) și dupa ne culcăm.
big grin

| vladelvis a răspuns:

Salut, eu mă trezesc pe la 8, mai lenevesc 1 ora in pat, ma trezesc bine, apoi imi ac temele, pe la 11 trebuie să mă imbrac de scoala, la scoala e frumos da nu prea laughing vin acasa, mananc dupa mai stau 2-3 ore la pc si dupa ma uit 1-2 ore la TV si apoi la culcare si asa in continuu!

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Stau pe facebook :*

| pefelie a răspuns:

Ma scol la 6:50 sau 7:00 si ceva, depinde de oboseala sau cum ma simt. Ma ridic din pat, ma intind putin si apoi intru in baie, ma echipez si-mi fac geanta. La 7:30 ies din casa sau la 7:45, dar nu e batut in cuie. Asta depinde de cum ma simt eu happy Cat de repede ma misc. Fac ore pana la 14:00 (teoretic, pentru ca mai ne abatem si noi, mai merem la una la alta). Ajuns acasa ma spal un pic pe maini pe fata si ma pun sa mananc. Ma odihnesc un pic in pat, ma relaxez iar apoi mai stau la pc, mai scriu cate ceva daca avem pentru urmatoarea zi. Cand se insereaza (dupa ce apune soarele) imi pun castile in urechi, iau hanoracul, blugii si adidasii si ies sa ma plimb (mai ma intalnesc eventual cu prieteni pe drum, mai discutam) desi imi place in general sa ma plimb singur si sa ascult muzica (asa sunt eu, imi place noaptea cand e liniste, nu e agitatie si pot sa ma relaxez fara sa atrag atentia).
Apoi intru in casa, fac un dus si mai pierd timpul la un film pe laptop, sau mai raspund pe TPU (ajut pe cei ce au nevoie). Pe la 1:30 sau 2:30 depinde, ma pun in pat si ma odihnesc pentru o noua zi.

Cat despre vacante:
In vacante mereu dorm toata ziua iar noaptea imi desfasor activitatea. Stau la pc, ies pe afara sa vad rasaritul de la mine de pe un deal. Chestii pe care le fac de obicei singur cand este liniste. Nu-mi plac oamenii. Mereu aduc cu ei 'chaos'. Prefer sa stau singur si sa admir ceea ce cred eu ca e de admirat.
PS#la vacanta am sarit peste chestiile acestea pe care le facem cu totii (dus/ mancare etc).
Scuze pentru ca am scris atat de mult dar am vrut sa' ti prezint cat mai pe scurt "cum se desfasoara viata mea".

Chiar sunt curios, "TU" autorul acestui topic, cum iti decurge viata?!

Mentionez ca sunt baiat, ca-sa nu existe confuzii legate de pseudonimul meu virtual!

| Pişcoţica a răspuns:

Heiiii, păi, fiind după masă la liceu, imi incep ziua astfel:
- ma trezesc pe la 8, incep să invat( pentru ca seara imi fac temele)
- pe la 11 termin cu totul-11:30,
- intru pe facebook pana pe la 11:50
- mănânc.
- mă apuc sa ma imbrac. si plec la liceu.
- ies pe la 19:20. ajung acasa la 20:10. si ma apuc de teme. asta e ceva pe larg.

iar cand sunt in vacanţă, ma trezesc la 12-13. pe facebook, mai ies cu prietenii, citesc câte-o carte. thinking şi ascult muzică până pe la 1-2 noaptea.hee hee

Cheers, Pişcoţica!

| Era256 a răspuns:

Merg la școală

| Ursul543fanatic a răspuns:

Pai eu dimineata invat daca nu la laptot. Dupamiaza la scoala. Seara pri oras sau in fata blocului cu amici!

| deeabff a răspuns:

Pai...ce sa fac? ma trezesc dar de fapt nu ma trezesc adica mai stau vreo ora in pat apoi mananc ce apuc si ma joc la pc pana pe la 12-1 ies afara si stau 2-3 ore si apoi iar in casa si iar mananc si dupa iar la pc poate un pui de somn apoi iar afar pana la 8-9-10 seara si intru sa fac un du si sa ma uit la T.V