| Lorycica1 a întrebat:

De ce credeti ca e foarte bine sa va sculati de dimineata? Dar sa nu va sculati de dimineata?(argumentati)

Răspuns Câştigător
| 0PopaPorno a răspuns:

Pai din punctul meu de vedere e bine sa te scoli dimineata ca traiesti mai mult, ai parte de mai multa viata. laughing
Si e bine sa nu te scoli deoarece vei fi mai odihnit si nu vei casca toata ziua. laughing

1 răspuns:
| Neeed a răspuns:

Nu e deloc bine sa ma scol de dimineata. Sunt foarte obosit, debea pot sa imi misc trupul, trebuie sa beau o cafea tare sa imi revin. Parca sunt mort si inviat... E oribil lucru asta, de aceea trebuie sa ma culc devreme.