| Dan193 a întrebat:

Ce faceti cand va treziti la 4 dimineata? Incercati sa adormiti inapoi? Sau 2 ore nu mai fac o asa mare diferenta si va sculati si icepeti ziua?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerc sa adorm la loc.Reusesc aproape instantaneu.

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Caut pe una sa fac sex laughing

| Bacemi a răspuns:

De obicei dacă mă trezesc la ora aia mai stau treaz cam jumătate de oră, după care mă culc la loc. Dacă e vorba de doar 40 - 50 de minute înainte de ora de trezire programată fac patul și îmi încep ziua.

| T0T a răspuns:

Încerc să adorm și de cele mai multe ori nu durează nici 3 minute până adorm la loc.

| Freya1 a răspuns:

Depinde.Daca nu sunt obosita si nu simt nevoia nu mai adorm

| GoldenZenith a răspuns:

Daca pot, adorm înapoi; daca nu, deschid TV-ul, caut un documentar plictisitor și mă ia somnul imediat. day dreaming

| deeeaqq a răspuns:

Adorm la loc, lojicc

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Ma culc la loc, evident. Azi cand a sunat alarma la 07:15 (ora normala de trezire in cursul saptamanii) imi venea sa ma bag la loc in pat.

| CleanHeart a răspuns:

Dorm inapoi.

| missfatadelatara a răspuns:

La 4 dimineața abia ma pun în pat.

Răspuns utilizator avertizat