| anonim_4396 a întrebat:

Dupa mult timp petrecut pe aici, nu mai vreau doar sa raspund la intrebarile din comunitate. Imi doresc sa va si aud, asa ca hai sa va dezleg misterele lumii la telefon. Vreti sa aflati ce culoare a avut primul meu unicorn? Sau cat de fina e coada de sirena? Numarul meu e 0733 203 275. Puteti sa ma sunati in urmatoare doua saptamani happy Hai sa vedem ce iese.

54 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si...te distrezi?

| AikkoxD a răspuns:

Nu am minute în Vodafone sad

| Polaris a răspuns:

Tocmai ți-ai pus numărul de telefon pe un site public.
Care nu e 4chan.
Groaznică alegere.

| TPU.ro a răspuns (pentru Polaris):

Salutari de la capul rautatilor: http://www.tpu.ro/blog/?p=4693

Alexandra - TPU

| Polaris a răspuns (pentru TPU.ro):

Faceți o compilație cu toate conversațiile de la apelanți cu număr ascuns care vă întreabă dacă vă merge frigiderul laughing

| Marily1997 a răspuns (pentru TPU.ro):

Que habla espagnol?

| JeTeLove a răspuns:

Sună-mă tu că eu nu mai am minute: 112.

| JeTeLove a răspuns:

Sunt chiar curioasă... te-a sunat cineva până acum?

| 4b a răspuns:

Dupa...2ani9luni5saptamani9zile cred si eu

| Crazyfish a răspuns:

De ieri cainele meu are limba albastra, pare sanatos, mananca normal, dar are limba albastra.
De ce?
Sa te sun sau sa-l duc la veterinar?

| suităr a răspuns:

Hei Tavi-senpai.

| kar1GaNNN a răspuns:

Da, sper ca intr-o zi imi vei fi de folos.

| kar1GaNNN a răspuns:

E caterinca? laughing

| Duucu a răspuns:

Îți pun o întrebare chiar aici: ești tipul cu același nume de pe animekage.ro?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Duucu):

Am incercat odata sa-mi fac cont dar nu acceptau caracterele astea є; χ; c; є; є; ℓ si apoi am renuntat la idee

| LordBolton a răspuns:

Cum a pusc exceel intrebarea asta daca nu s-a logat de cateva zile?

| αɴι28 a răspuns:

Cate apeluri cu numar ascuns ai primit, Exci?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exceel, sunt mama ta, am intrat pe acest laptop cand am fost la acest baiat (nu intreba de ce). Asa faci? Iti dai numarul de telefon pe internet? Asa faci? Iesi acas'! Esti pedepsit domnisorule nu mai ai voie sa te joci cu sanii lu mami 4 luni! straight face

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Mama nu stie sa umble pe laptop tongue

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Am invatat-o eu xDD

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E tot ăla vechi, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

" sa va dezleg misterele lumii"
Citești și-n palmă?

| Lαrisα a răspuns:

Ok. Hai ca te sun sa te intreb daca iti merge frigiderul.

| SabinaQueen a răspuns:

Putem sa spunem cat de mult te uram?

| AtsukoKure a răspuns:

Sa astepti un telefon azi.
Muhahahahahahahhaha!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru AtsukoKure):

Bre sper ca nu m-ai sunat azi ca am fost plecat toata ziua si mi s-a descarcat telefonul laughing incearca maine smug

| AtsukoKure a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Am vrut sa sun da am uitat laughing, poate azi.

| TheRealDaniel a răspuns:

Iti dau beep cu numarul ascuns, suna-ma-napoi

| IAmTheLegendary a răspuns:

Nu te sun, caci nu vreau sa iti consum minutele! laughing
Dar, iti merge apa? Daca da du-te sa te speli. happy

| TempestUV a răspuns:

Eu nu am sa te sun.Nu am minute in Vodafonelaughing

| Marily1997 a răspuns (pentru TempestUV):

Ce e aia Vodafone?

| TempestUV a răspuns (pentru Marily1997):

Retea de telefonie

Răspuns utilizator avertizat
| ImCalledLamă a răspuns:

Atunci cauta intrebarea mea recomandata, poate si raspunzi...

| anonim_4396 explică (pentru ImCalledLamă):

Si cum ar trebui sa caut? Lasa un link.

| AinştainIsBack a răspuns:

Daca va suna cineva cu numar ascuns si intreaba "Daca deslegi misterele lumii, cate bomboane am ascunse in buric?" sau "Ghici la cate degete ridicate ma gandesc?" sau "Isi da seama oamenii de greseluri in vorbire?", eu o sa fiu.

| AinştainIsBack a răspuns:

Binie ca iti dai numarul dar la numere ascunse nu raspunzi.

| AnotherOne02 a răspuns:

Foarte buna ideea.Dar cine te-a pus sa scrii asta pe un site?
Toti oamenii (probabil si unii bolnavi mintal)iti vor vedea numarul de telefon. straight face

| Pisicamop a răspuns:

Te-a sunat cineva pana acum?thinking

| Wenttmann a răspuns:

Tot respectul pentru tine si pentru cei de la TPU, buna alegere. Nu va luati dupa astia.

| Den30 a răspuns:

rolling on the floor) nu voi ezita sa te sun! Sunt TARE curioasa de unde ti-ai luat primul tau unicorn..caut si eu. poate de pe.OLX? rolling on the floor))