| MrsEinstein a întrebat:

E o întrebare mai ciudată, dar aştept răspunsuri cât se poate de reale.
Dacă ai putea trimite un mesaj într-o sticlă, pe mare, ce ai scrie?
Bineînţeles mesajul să fie găsit de o persoană în câţiva ani.

Aşteptăm, răspunsuri serioase. PACE vouă!

Răspuns Câştigător
| morningstar a răspuns:

As scrie o incurajare, un citat care imi place.

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

"Te voi bântui!"

| BlackVeil a răspuns:

"Mi-am frecat c*aiele slinoase de hartia asta. (•‿•)"

| AikkoxD a răspuns:

"Help! Nu mai am seminţe".
Nu pot să răspund serios.

| MrsEinstein explică (pentru AikkoxD):

Mi-am dat seama. Iron Maiden fie cu tine.

| Yonissh a răspuns (pentru AikkoxD):

Am eu... Vrei? smug

| MiHaI a răspuns:

"100 de ani de ghinion pentru cel ce citeste asta"

| GabiiHaș a răspuns:

"Superman! Vino si salveaza-ma! Sunt naufragiata pe o bucata pe pamant iesit din apa si plina de nisip, e doar un palmier aici, poatra pica pe mine si mi-a trantit si o nuca de cocos in cap, sau era o maimuta.Totusi,vino repede Superman, nu mai suport! Stau aici langa viitorul meu sot, Scheletzel! Grabeste-te!"
Gata, nu mai am cu ce scrie asa ca e gata scrisoarea.
Funda? puppy dog eyes

| CrazyUser a răspuns:

Probabil as scrie SOS adica ''Tzatzici'' laughing)))))

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

''Cel care citeste acest mesaj va muri in 5, 4, 3, 2, 1... '' sau ceva funny: ''S.O.S. naufragiat pe insula Kuckejiyaw! Ehh... dar lasa ca pana citesti tu asta ma salveaza cineva *Painted Troll Face* ''

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

''S.O.S! Am ramas fara SOS!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As scrie: "Eu nu mi-am permis Internet."

| morningstar a răspuns:

Merci pentru funda happy

| iKeel a răspuns:

Probabil aş scrie : '' Ajutor straight face ''. Gata. E prea mult.

| ayosmdk a răspuns:

Nu uita sa tragi apa

| Λl๓a a răspuns:

"Mama, nu mai am credit"

" Trimite-mi o cartela prin SMS"

" Da-mi soarecele putrezit din fata blocului ca ii e foame lu soramea"

" Vreau niste perne, sa te ia Gaia! "

" Nu mai am dropsuri. SOS! "

" Ia un Paradoxal. E bun pentru cap. "

Răspuns utilizator avertizat
| ozn2012 a răspuns:

Acest mesaj se va autodistruge in 5 4 3 2 big grin

| libertatea98 a răspuns:

Buna! Eu sunt o fantoma si tu o sa mori in 24 de ore...Din fericire pentru mine, tu esti acum blestemat si blestemul tl vei darui celui cu care vei vorbi, asa ca fi cat mai discret/discreta. Funda?

| YouDontHaveChances a răspuns:

As cere o sticla happy

| Georgeasd a răspuns:

Dati-mi alta sticla ca asta s-a terminat!

| Anonimu001 a răspuns:

SOS! blocat pe triunghiul bermudelor! Va rog trimiteti un vapor cu resurse de apa si net!