| offline2003 a întrebat:

Scuzati daca am gresit categoria. Stupida intrebare, recunosc. Dau funda. Ce il determima pe un baiat (barbat) sa vrea neaparat sa cunoasca pe cineva? Am intrat pe un site la invitatia cuiva. Apoi cineva mi-a dat un mesaj. Am dat curs mesajului si m-am trezit ca imi lasa nr xe tel sa ii dau ori mesaj ori beep sa ma sune. I-am zis doar de adresa de mes dar...a insistat si cu nr de tel. De dat nr meu nu l-am dat dar nici nu l-am sunat pe respectibul om insa intrebarea asta nu imi da pace. Ps: Va rog fara raspunsuri date la misto (mesajul lasat de acel om pe reteau de socializare nu a fost un mesj indecent sau ceva de genul). Poate sunt eu mai ciudata. Vreau sa vad situatia din alte unghiuri.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Majoritatea personelor care stau pe internet in cautare de relati virtuale au mari probleme in viata reala, complexe, frustrari etc
nu singururul baiat singur, e plin internetul de baieti, barbati care spera la sex gratis, pe bune daca vrei ceva matur nu cauti pe internet asa ceva, la majoritatea le e frica de prostituate ca le manca asa ca prostesc fetite mai rau e ca barbati in toata firea sunt pedofili in toata regula, majoritatea cam 90% vor doar sex atat, nu te lasa pacalita pe net de doar minciuna si atat

| offline2003 explică (pentru RAY):

Multumesc pentru raspuns

| Lawliet14 a răspuns (pentru offline2003):

Nu te lua dupa el. happy S-a cunoscut destula lume pe net iar relatiile lor dureaza. Sunt site-uri unde sunt multi cum zice el, intr-adevar. Pe Facebook sau in alte locuri, sta toata lumea. La ora actuala mediul virtual a crescut.

| RAY a răspuns (pentru offline2003):

Ai grija peste cine dai,numai da nr tau, e plin netu de obsedati sexuali, pedofili, nebuni, nu sunt normali, cauta ceva normal real

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrea sa te cunoasca.Ce ti se pare asa anormal? Sunt, intr-adevar, si alte genuri de oameni.Ai facut bine ca nu ti-ai dat nr de tel.

| corbulalbrosu a răspuns:

Omul este o fiinta sociala, barbatul in plus are si instinctul de vanator/cuceritor.In orice femeie vede o potentiala victima sau o reduta demna de a fi cucerita.Din cela afirmate inteleg ca s-a comportat ca un adevarat gentleman, ceea ce denota ca a devenit interesat de persoana ta deocamdata din cauza curiozitatii. Ma intreb ce ti se pare nelalocul ei in aceasta intamplare? Chiar ar fi cazul sa iti reanalizazi comportamentul.

| offline2003 explică (pentru corbulalbrosu):

S-a comportat ca un om normal fara alte fite. Ce mi se pare mie anormal? Faptul ca deai am zis ca vorbesc dar doar pe mes sau pe contul respectiv, el a zis ca doar la tel poate vorbi. Nici pe mes nici pe sait nu poate pastra legatura. Zau asa, am specificcat ca eu am intrat sa schimb o vorba nu pentru o relatie dar uite ca nu intelege omul si imi spune ca doar vorbind la tel se poate. De curiozitate am mai rugat pe cineva sa intre in vorba cu el...aceeasi placa. Nu ti se pare totusi ciudat? In ziua de azi daca vrei sa vb cu un om nu e musai sa iti dai si ne de tel...si asta dupa nici o ora de conversatie. Dar totusi incerc sa mai aflu si alte pareri.

| LoveSleep a răspuns:

Viata reala e mult mai interesanta. Incearca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca te place si ca vrea sa te cunoasca mai bine.Dar daca te deranjeaza poti sa-i spui sa te lase in pace

| FloryFq a răspuns:

Am mai intalnit si eu asa ceva si sincer nu ai de ce sa nu ii dai numarul.Parerea mea e ca este interesat de tine si ar trebui sa incerci sa socializezi, sa ii dai o sansa! Sper ca te-am ajutat!