| MrsEinstein a întrebat:

E o întrebare mai ciudată, dar aştept răspunsuri cât se poate de reale.
Dacă ai putea trimite un mesaj într-o sticlă, pe mare, ce ai scrie?
Bineînţeles mesajul să fie găsit de o persoană în câţiva ani.

Aşteptăm, răspunsuri serioase. PACE!

7 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

"Fii bun pana la moarte."

| măcheamăăăî a răspuns:

"Hey! Fiecare e nemuritor, dar inainte trebuie sa moara.Traieste viata cum vrei acum cat mai poti!"

Asta as scrie eu big grin

| LoveNeverDies a răspuns:

As povesti cum as dori sa fie ultima mea zi din viata.e interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Gutten Tag! Tocmai ai gasit un bilet intr-o sticla de Sprite. Biletul este scris de mine, citit de tine, barfit tuturor cunoscutilor si probabil ajuns la postul local de televiziune. Sfatul meu e sa fi nationalist pana la moarte!''.
Sper ca te-am lamurit.

| MariaChrii a răspuns:

Asa ca de la spongebob la spongebob s ca cel care gaseste sticla sa trimta o spongebob-ista draguta pe insula pe care ma gasesc si sa trimita ocazional proviziibig grin

| IAmAFreak a răspuns:

Norocos fie persoana care a gasit acest mesaj. Probabil te asteptai sa fie harta unei comori, dar e doar o idee traznita a unui copchil. Interesant cum hartia inca mai rezista. Oricum, pace si fericire ^^.
Asta as scrie.

| Anonimu001 a răspuns:

As scrie:SOS blocat in triunghiul bermudelor! trimiteti va rog un vapor cu resurse de apa si net!