| OOodesOOo a întrebat:

fundita:*
daca o persoana este pe "idle" si alta persoana ii trimite un mesaj, persoana de pe idle poate vedea mesajul cand iese de pe idle? sper ca ati >inteles:"

Răspuns Câştigător
| Darkmind a răspuns:

Da il poate vedea ''idle'' intra automat atunci cand nu mai dai nici o comanda pc'ului.Canda ai miscat mouseul revine la normal si poti vedea orice mesaj primit.

8 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna
Atunci cand persoana respectiva este pe "idle" asta inseamna ca nu este la pc de ceva timp, depinde cat arata acolo.Tu poti sa ii trimiti cate mesaje vrei si persoana aceea le va primi.
Nu mai esti "idle "in momentul in care te intorci la pc si pui mana pe mouse.Atunci persoana respectiva va putea vedea mesajele tale fara nici`o problema.

| Maraa a răspuns:

Da, in omementul cand iese de pe idlee, revine poate vdea orice mesaj trimisbig grin

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Sigur că da! Acea persoană este idle dar nu offline.Deci când se întoarce vede mesajul care i l-ai trimis ultima oară ca și cum ar fi fost tot timpul în conversație cu tine.
Sper că te-am ajutat happy

| Summer5505 a răspuns:

Persoanei respective ii apare mesajul pe ecran si cand revine il poate citi, deci da.

| Dedutza_7061 a răspuns:

Eu stiu ca atunci cand o persoana este pe idle inseamna ca nu a mai pus mana pe mouse sau tastatura de... depinde cat e setat acolo... si cand va veni la pc din nou,,, va vedea mesajele! :d
Poate gresesc :-s dar asa stiu ewbatting eyelashes

| OOodesOOo explică:

Va multumesc tuturor pentru ajutor...v'am dat cate un vot la toti:*

| AlxAlexAlx a răspuns:

Da il poate vedea cand revine la Pc big grin

| Allexanddraaa a răspuns:

Da, il poate vedea, il poate vedea chiar si cand este pe idle pentru ca uneori se blocheaza. Deci da, se poate. Sper ca ti-am fost de ajutor :*