| anonim_4396 a întrebat:

E pe aici o uerita, care iubeste doi baieti. ei nu stiu unul de altul.cand esti casatorita, unul e sot, celalalt amant.[bineinteles voi de pe TPU nu faceti asa ceva, in afara de persoana in discutie]. dar cand nu esti casatorita? cum se numesc cei doi?

Răspuns Câştigător
| Orannginna a răspuns:

Cred ca ai dreptate @tepes, din moment ce vrea sa'i pastreze pe amandoi. Eu n'as putea. happy

8 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Unul sponsor si celalalt dupa care suferi.

| pisoias a răspuns:

Fraieri?

leonardk
| leonardk a răspuns:

Papagali.

| Orannginna a răspuns:

Pai daca ii iubeste pe amandoi...nu se cheama ca's iubiti? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. da tu esti baiet. fetele cum ii numesc pe cei doi.tu...pe cele doua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oranginna ...asta e menage a troix. dar cred ca se iubeste mai mult pe sine insusi deci e narcisism.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tepes ce-ti veni maaii sa birfesti biata fetita? Singurul sfat trebuia sa fie gaseste-l pe-al treilea si renunta la astia doi.

| sam a răspuns:

Sambata si Duminica probabil. dupa ziua in care iese cu fiecare big grin