| Awkesna a întrebat:

Buna!
Deci m-am indragostit de 2 baieti :-), e foarte ciudat ca pe unul dintre ei il iubesc de 2 ani si nu vreau sa fiu cu el(si el ma iubeste), iar celalalt tine la mine ca la o prietena foarte buna si vreau sa fiu cu el sad, of...deci nu stiu ce sa fac, vorbesc cu el in fiecare zi, la telefon vreo 2 ore, si pe mes foarte mult, nu stiu cum dar am ajuns la o discutie sa ne intalnim, si nu stiu cum dar am zis ori eu ori eu nu mai tin minte, ca nu prea am fost asa de atenta, sa ne imbratisam adica nah, cand ne salutam ca intre prieteni foarte buni si sa ne pupam pe obraz, si parca l-am intrebat ce ai face daca te-as imbratisa si el a zis ca se bucura de moment, si i-am zis ca daca ne pup sa nu intoarca capu ca il musc de buza rolling on the floor, dah in fine..., ce parere aveti? tine la mine ca la o prietena? ce parere aveti despre conversatie? eu chiar vreau sa ies afara cu el dar nu stiu cum sa il invit, ca el nu prea iese, deci ce parere aveti?
F+vot, astept raspunsuri incarcate big grin, spor la scris!

Răspuns Câştigător
| Dizz a răspuns:

Uhm... Nu înţeleg ce înseamnă "a iubi" pentru tinehee hee. Pe unul îl iubeşti, iar pe celălalt îl placi. Pentru mine e o diferenţă destul de mare dar să trecem peste astahee hee. Interesează`te dacă băiatul care "ţine la ţine că la o prietenă" place altă fată, iar dacă nu, intră în acţiune happy. Dacă te chinui puţin şi chiar vrei ceva cu el, vei reuşii! happy Dar. Dacă place altă fată. Şansele sunt mai slabe. Dar nu te lăsa, încearcă să`i arăţi că eşti mai bună. Din moment ce nu merge, cred că e mai bine să rămâneţi la stadiul de prieteni. Încearcă la cel pe care îl iubeşti happy! Take care :*.

2 răspunsuri:
| RimePeHartie a răspuns:

Crd ca a fost o discutie copilareasca. Poate tine la tine dar cu timpu o sa iti dea mai multe indicii despre sentimentele lui. Acum incearca sa iti echilibrezi sentimentele sa vezi cu care dintre cei doi vr sa ramai

| NimenixD a răspuns:

Şi eu am fost într-o asemenea situaţie. Spune-i simplu că vrei să vă întâlniţi. Şi atunci vei vedea cum se comportă el cu tine şi îţi va fi uşor să alegi după asta. Alege-l pe cel cu care te simţi tu mai bine >; d