| hândel a întrebat:

E ziua lu' Oana Zavoranu. Nu-i trimiteti mesaje la Capatos in emisiune sa-i urati la multi ani (in regres)? E doar 0, 59euro centi/mesajul, dar merita fiecare cent. Hai, grabiti-va! laughing

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Tu, esti soarele meu, esti viata mea, esti aerul pe care il respir!(parca asa behaia ea in telenovela aia...)
Oana iti doresc sa te bucuri de averea ta(cimitirul).rolling on the floorlaughing
La multi ani!laughing

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Am sa-i trimit un martisor cu Monica, sper sa-i placa ca nu ma pricep la cadouri

| hândel explică:

Poate-l citeste Oana si te va cauta sa sarbatoriti impreuna, daca da din... cum da din gura, merita. Ar fi banii cei mai intelept cheltuiti smug

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu merita deranjul.

lolita
| lolita a răspuns:

Alta treaba mai buna nu am de facut.laughing

| lia a răspuns:

Sincer eu m-as incumeta sa trimit un sms dar, dupa la multi ani, as trece numarul meu de cont ca sa imi restituie banii, cu dobanda, of course laughing rolling on the floor

| Wtf9000 a răspuns:

I-as trimite si eu un mesaj de "La multi Ani". Numai ca sigur nu-l vor da pe post, si cheltui banii degeaba. laughing

| Ben. a răspuns:

Nu.

| hashe86 a răspuns:

Doamne fereste! nu merita nici uzura tastaturii telefonului, ca sa nu mai zic de bani!

Janina
| Janina a răspuns:

Vai de ea...la 36 de ani si se mai mutareste ca la 12 laughing

| andreea89 a răspuns:

Sa fie sanatoasa...

| J7anine a răspuns:

Vai si-amar de noi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi trimite toata averea ei controversata pentru care se cearta cu masa` ii trimit nu unu: 2 sms uri. Dar ma mai gandesc totusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai rea vipera din toate viperele