| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca Oana Zavoranu e o nebuna?big grin

Răspuns Câştigător
| alecsalecs a răspuns:

Nu,nicidecum! Dar Poti spune despre ea ca nu este matura ca este foarte usor de manipulat! Ca pentru cateva aparitii la tv Este in stare de orice! Ca intr un cuvint nu are o coloana vertebrala dreapta! Si din cauza asta va avea doar de suferit si nu vad pe vreun barbat care ar mai putea sta langa ea! Deci daca era nebuna cred ca acum nu o mai baga nimeni in seama! ok?
fundita?

8 răspunsuri:
| Florennce a răspuns:

Nu,nu e nebuna. Incearca doar sa apara la tot felul de emisiuni cu tot felul de subiecte care poate nici nu-s adevarate, pentru ca are nevoie de rating si in plus, din ce sa mai traiasca si ea? Trebuie sa faca ceva nu?hee hee

| 1000bodies a răspuns:

Da.

| ZZG a răspuns:

Noo,urla foamea de:celebritate, bani, atentie si alte cele, da' nebuna? nici pe departe.

| DoOdO a răspuns:

Nu straight face

| h3r a răspuns:

Referitor la cearta cu Pepe? Poate. Nu ar trebui sa se tiganeasca atat, pana la urma e fostul sot si oricum, se vede ca mai tine la el si pepe la fel la randul lui! Ar trebui sa se potoleasca amandoi iar Oana sa-i dea pace sa-si vada de relatia lui cu Raluca, nu ca ar fi aia mai buna dar nah, macar pentru Pepe happy.

Răspuns utilizator avertizat
| Foreveraloone a răspuns:

Cui ii pasa de Oana Zavoranu?

| MyPassion a răspuns:

Nu laughing, tu :O?!