| ✿puffa✿ a întrebat:

Ce parere aveti despre Oana zavoranu?

Răspuns Câştigător
| anonim_1147 a răspuns:

Oana Zavoranu este o fata buna,iubitoare, dar toate rautatile aduse la adresa ei de lume au facut`o sa fie mai dura sigh Parerea mea este ca a gresit formand un cuplu cu Tudy atata timp cat avea un bun barbat langa ea, pe Pepe. Pe el il cunosc de mult timp.Eram zilnic la el cand locuia cu Dana,logodnica fotbalistului Mara.
Intradevar o iubea pe Oana,dar si Oana l-a iubit... Certurile cu mama sa au fost de vina in privinta divrturilor,Oana devenind mult mai rece si prea implicata in aceste probleme,uitandu-l pe Pepe.
Pepe vazand probabil ca si el a fost rece in momentele proaste, cand Oana avea nevoie de caldura sufleteasca si astfel l-a gasit pe Tudy, papusica de care s`a indragostit pentru ca Pepe nu ii oferea atentie.Este o prostie... se iubesc,au gresit dar mama Oanei este de vina cu toate lucrurile urate intamplate Oanei. Vrea sa para buna,ca isi ajuta fiica, o iubeste, o adora... daca o iubea nu se ajungea aici. O proteja nu se impotrivea fericiiri Oanei. Mare pacat pentru cele intamplate

11 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu una buna happy

| daniDeeDee a răspuns:

Fake.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Uite, privesc la ea chiar acum cum isi cere scuze in stanga si-n dreapta...e penibila!
Macar s-a impacat cu mama sa.

| alexandrey a răspuns:

O scorpie

| syjey a răspuns:

Lasa-ma abia ce-am mancat.

| Taeron a răspuns:

Una negativa!

| anonim_1147 a răspuns:

*divortului
Poate dai si fundabatting eyelashes

| bianca9422 a răspuns:

E o mahalagioaica care se cearta cu toata lumea

| adyzone a răspuns:

Cine e Oana Zavoranu?

| Satan13 a răspuns:

! PENIBILA SI SMECHERA!
O fi crezut ca pacaleste 2 barbati in acelasi timp, cu farmecul ei de 2 bani?!

| 凸florina凸 a răspuns:

O mareee curvaa care se da la barbati ca sa il faca pe pepe gelos. daa