| emilie_8883 a întrebat:

Ce parere aveti despre Oana Zavoranu?

Răspuns Câştigător
| Vlad9371 a răspuns:

Mda vad ca is cateva comuri care o vorbeste de rau (aceste persoane care o injura si zice ca e pitzipoanca siar dori sa fie si ele ca ea si nu reusesc asa ca de invidie o injura). Parerea mea e ca o persoana ''simpatica'' si la locul ei nu rascoleste toate articolele de televiziune cum fac altii ca sa isi faca publicitate (si cel mai important nu stiu daca ati observat da nu se lauda si nu vrea sa iasa in evidenta).

9 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Mie mi se pare ca e cam vulgara atat prin comportament cat si prin stilul vestimentar

| Laura a răspuns:

Spune lucrurilor pe fată.

| Simona a răspuns:

E foarte "energica" sa zic asa...
dar imi este simpatica

| Cortex a răspuns:

Urma mult si e pusa pe scandal mereu

| mihaelutzamy a răspuns:

Imi place de ea... dracoasa

Răspuns utilizator avertizat
| BabyDoll a răspuns:

O pitzipoanca cu tupeuwinking

| violeta32 a răspuns:

E o dulce si o sufletista eu una o ador si da... unele pers o injura si o fac in toate felurile doar ca st invidioase si mai zic de ea ca e vulgara si...da ei nu se vad

| Danutza_9659 a răspuns:

Pai Oana Zavaranu poate fi si o persoana buna dar...