| croissant a întrebat:

Ce parere aveti despre Oana Zavoranu?

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,ca orice persoana are si defecte, si calitati.Imi place ca e sincera si spune lucrurile verde-n fata insa un defect este faptul ca nu prea o duce capu`. Adica, avea o casnicie fericita, apoi i-a dat cu piciorul si culmea, a mai incercat sa se si sinucida zilele trecute.Dar asta e viata, cu bune si cu relewinking!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In general imi place de ea si felul ei de a fi, toti o judeca fara sa cunoasca problema, imi place ca spune lucrurilor pe nume...

| cristi11cristian a răspuns:

O idioata care are gura mare, o ratata, o vrajitoare a vorbelor (de fapt asta e mott-ul cu cat ai gura mai mare cu atat devii mai public si ai o priza mult mai buna la public ) manelista consacrata, manipulatoare in orice fel, nu e de mirare ca viata i-a dat o lectie.