| Diia94 a întrebat:

Eh..plictiseala nu? Haideti sa ne amintim intamplari amuzante din copilarie:d Care a fost cea mai amuzanta intamplare a voastra? Sau una dintre ele. Fundaahappy

Răspuns Câştigător
| ºRaLuKaº a răspuns:

Cred ca atuncii candd am merss la taraa!
Sii ca totii copii mai nah. fugeamm dupa puii bunicii pana se cacau pe ei
intr-o zii mi-a venit oo idee superr desteapta!
Sa-i prind pe totii la un loc si sa-i rujet cu fardurile bunicii! Uuu trebuie sa vezii ce traumatizatii erau cei 20 de puisorii le-am facut si poza dar soramea a sters=osad in rest nu cred ca mai stiu ce s-a intamplat dar sunt sigura ca puii mergeau mai sexy dupa ce le-am dat cu ruj:->

| Diia94 explică (pentru ºRaLuKaº):

rolling on the floor Saraciilaughinglaughing

| Lovelykat a răspuns (pentru ºRaLuKaº):

Mi-e mila de ei.laughing

30 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Citeam de la trei ani, scriam de la patru ani, si il secam de bani pe mosu' alb-rosu, cerandu-i un NDES nou, ca picau de zici ca erau muste.Copilaria nu-i facuta sa fie amuzanta, bai, trivialilor.Cel putin nu pentru mine.Era sa ma omor prin asfixiere cu sacul de cuburi.Mi-a intrat un cutit in picioare.Eram sasait.Mare lucru!

| Dejit a răspuns:

Eu(sincer) am doar 13 ani deci nu pot sa spun din copilarie, caci inca mi-o petrec... Daca tot vrei sa auzi intamplari haioase, cauta prin toate cele 29584 de intrebari de pe T/A si o sa vezi ce iti da...

| Wøodenpints a răspuns:

Am împuşcat-o în gât pe una care punea întrebări enervante la T/A.

| AtateaConditii a răspuns:

Am calarit un porclaughing la bunici, m-am urcat pe acoperis si am mancat ou cu zahar si injuram tiganii de pe strada si ma ascundeamlaughing, am inecat un pui de curca ca nu a vrut sa bea apasadsaracu.

Răspuns utilizator avertizat
| KennyBa a răspuns:

Diia94 se caca si se pisa si-l dadea porccilor la cina

| tiger20 a răspuns:

Tin minte cand, eu si vara mea am facut un castel urias din carti(bunica are o biloteca cu peste 60 de carti)si nimenu nu stia.Totul bine pana cand bunica a venit bunica(castelul era pe pat) noi am sarit din pat iar bunica era in fata patului, ata a trebuit.Ca... toate cartile pe jos peste bunica pe jos pe televizor peste tot!(aveam vreo 6-7 ani)

| Pauliici a răspuns:

Eu aveam vreo 4-5 ani, si eram la iarba verde (picnic) cu un coleg de care imi placea blushing, si cu parintii mei, fratele si parintii lui. Noi 2 ne jucam frumos cu mingea, cand vine fratesu` si da un shoot in minge de ma` impins si am cazut pe spate cu fundul fix intr-o cioata. rolling on the floor

| Diia94 explică (pentru Pauliici):

A durut nu? straight face
laughinglaughing eh ..se mai intampla

| Pauliici a răspuns (pentru Diia94):

Mda,putin mai mult...Dar a trecut happy

| pastapac a răspuns:

La gradinita faceam multe tampenii: bateam cuie in creioane cerate, coloram pe pereti (i spatele dulapului ca sa nu se vada) si o data am inundat toata baia

| LucyDinamovista48 a răspuns:

Cand am vrut sa vad cum e sa cad in cap..si mi-am dat drumul de pe pat pe podea...si patul e inalt pik...sau cand am luat de gat puiistrabunicii mele si era sa-i sugrum, sau cand mi-am facut colegul sa planga[l`am batutsmug]k mi` a zis altcumva cum nu`mi place[nu pe nume]winking>altceva nu mai sh acum!

| ºRaLuKaº a răspuns:

Da.

| ºRaLuKaº a răspuns:

Tu ce intamplare ai?

| Diia94 explică (pentru ºRaLuKaº):

Una din multele laughing Pai ..sa ma gandesc.
laughing Stiu. Aveam vreo 2 3 ani.(tin minte fragmente ..si din ce mia mai spus mami) si eram la tara. Tin minte ca ii era cam frig lu mami, ii era cam rau s-a pus 5 min in pat si a atipit. Eu m-am dus intr-o gradinita am luat paielaughinglaughing si m-am dus sa bag in sobalaughingrolling on the floor Iti dai seama k putea sa aiba loc un "mic" buuum. Faza e ca am facut cateva drumuri ca era aleea plina cu paie si cand am terminat cautam chibritlaughing Si tocmai atunci s-a trezit mamilaughing)