| PuffuDement a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare a voastra? Fundaa big hug Pt cea mai amuzanta love struck =p~

Răspuns Câştigător
| Plague a răspuns:

Era noapte, eram pe jumatate beat, mergeam cu un prieten sa cumparam...seminte parca? (pe la 3 dimineata) anyway...si pe drum, intr-un gang, era bezna, si niste scari, si un boschetar se pisase peste tot acolo, si inainte sa ma urc pe scari am alunecat de 2 ori, dar am ramas in picioare, si dupa ce am urcat scarile am alunecat o a3-a oara, dar de data asta am cazut in fund, si cu palma deschisa in balta de pisat rolling on the floor am crezut ca imi tai mana de greata laughing bine ca a fost acolo amicul meu sa ma sterg de haina lui (gest "foarte apreciat" de el laughing )

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ieri vroiam sa vopsesc ceva si cand sa apas pe difuzor nu iesea vopsea ca era infundat l-am schimbat si am terminat activitatea.

| Anileda a răspuns:

Eram intr-o zi cu o prietena.Si eu cica sa merg in fite sa urc in mall.Cand am urcat pe scari m-am impiedicat am cazut m-am ridicat si iar am cazut.Marea fitoasa de mine.In 2 secunde cred ca eram deja la etajul 2.