| anonim_4396 a întrebat:

Emsiunea 'Ochii din umbra' e emisiune de comedie? pentru ca stiind ca e regizata, cand ii vad pe aia ca se vaita pe acolo, pe mine ma bufneste rasul

21 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Eu nu sunt fana acestei emisiuni, deci nu știu, tu cum ești un mare fan știi mai bine.

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

E prea mult spus ''fan

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci de ce te uiți?

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

Nu ma uit, mai mult ascult, ma joc pe calculator si ascult la aia, e o emisune destul de amuzanta chiar daca nu asta e scopul ei

| h3r a răspuns:

Iubiri secrete ai încercat?

| Neverwas a răspuns:

Nu urmaresc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate sunt regizate, piseate-ai pe ei sa te pisi, o noua metoda de spalare a banilorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma uit la X Factor in ziua aia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici nu facem reclamă. Primești amendă happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

In caz ca nu stiai Ernest Francisc este administratorul acestui site

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bun, poate o să ți se pară că trăiesc într-o cutie de carton, dar habar n-am cine-i ăla. :3

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mi-e prea lene să apăs pe link. N-o să aflu niciodată cine e, dar ceva-mi spune că are legătură cu emisiunea aia.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oricum, cred ca iti faci un bine, poate cine stie ce fluturi ti se trezesc in stomac cand il vezi

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E cumva mai slăbănog, are 1.80, părul șaten și ciufulit și ochii negri?batting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu cred ca ai dat click pe link, are mai mult de 1, 80, parul il are cu gel, si ochii cine stie, exista ochi negri?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

N-am dat, sincer.
Deja m-am convins. Nu-i bun...laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E casatorit, si are barba

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nici nu-mi făcusem gânduri cu el, stai calmă...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Calm

Răspuns utilizator avertizat