| anonim_4396 a întrebat:

emisiunea burlacul, de pe antena 1 este regizata? asta seara a, fost pana la bunica mea sa ii duc o carte de bucate, iar ea se uita la ceva emisiune, parca emisiunea se numea ochii din umbra, si era cu Ernest, iar acolo am vazut-o pe una dintre fetele care a fost la burlacul, injuranduse cu cica mama ei.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Normal că este un scenariu.
Pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Toate emisiunile astea sunt regizate
pamfleturi
tu le crezi?

| Mjdolhfi a răspuns:

Da sambata pe la ora 17 sau 18

| Zâmbărici a răspuns:

Am vazut si eu... emisiunea din seara astabig grinNu stiu thinking pnm vedem la sfarsit ce iese nu?big grin

| ank a răspuns:

Da am vazut si eu aceeasi chestie.nu cred ca e chiar fictiva emisiunea burlacul.insa emisiunea s a filmat cu ceav timp in urma. iar ochii din umbra mai de curand.deci tipa asta s a dus la ambelehappy
simplutongue

| pufoletedebomboana a răspuns:

Da sunt regizate. Deoarece spune inainte sa inceapa emisiuneawinking

| katrina21darrell a răspuns:

Deci nu cred ca e regizata am vazut ieri la acces direct ca deja ei propun sa se casatoreasca happy Anne si Edward deci era real blushing.

| icetee a răspuns:

Sunt sigura ca sunt regizate. In primul rand ii vezi la mai multe emisiuni de scandal, si in plus nici nu joaca binelaughing

| Allecsa_4478 a răspuns:

Sincer credeam ca burlacul nu`i regizat dar am vazut aseara ochii din umra sistraight faceam vazut-o si eu pe aia.Deci probabil daca ii facatura Bote o sa ramana tot cu biancalaughing)laughing)si asta esteoh go on.
O fi vrut sa`si faca o imagine de macholaughing.

:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este adevarata emisyunea asta