| Cretzule a întrebat:

Eram in banca, citeam si ghici cine se aseaza in fata mea? profa de mate.
Ma gandesc eu Cum sa ma bag in seama fara sa tipe la mine si-mi vine-n cap prenumele ei:Elena o caut pe FaceBook, Ii recunosc poza, Ii umblu pe profil pe acolo si ce vad ca ii place ghici ce? Matematica! Ce fac:Soptesc "Bai ce-ar merge o ecuatie acum"La fix cat sa ma`auda
Bai si scoate creta frate, ma scoate la tabla, Imi da si un 3 si ne imprietenim si pe FaceBook.) preaa taree

20 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Oare cum de am primit-o...si eu pe mess? Oricum, am ars prima data, deci rad si acumlaughing am dat 10 la intrebarewinking

| juniper a răspuns:

Asta a fost cea mai tare laughingrolling on the floor Bravo, super tare partea cu treiul.

| bblock69 a răspuns:

A fost tare! laughing

| evoke a răspuns:

E tare fazalaughing Am primit-o si pe messlaughing

Reclama ar fi my funny asalaughing

| Mjdolhfi a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorsuper noua varianta adaptatarolling on the floor

| ellene a răspuns:

Mult mai buna decat reclama in sine laughing

| viatadecacatt a răspuns:

Deci am primit asta pe mess de peste 20 de ori. da, am ras prima oara dar acum mi s-a luat!

| Яùxsi a răspuns:

Am primit`o si eu pe messenger laughing

| LaMisto a răspuns:

Buna astalaughing

| Allexy_6463 a răspuns:

Genial.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am primit pe messlaughing)cat am ras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna asta, recunoschee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai, mersi ca ai pus-o...eu care credeam ca doamna corina(cea de la cenaclu) s-a inspirat din reclama aceea, nu din acest mass...pff! ce dezamagire!
p. S: A pus-o si silvia, dar cum nu stiam de mass credeam ca e o coincidenta ca a gandit aprox la fel ca aia acea doamna, dar acum vad ca doar a schimbat profesorul si cateva detalii.mdea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare rau faza laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare bv laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce oras scotian era loc de pelerinaj international in perioada medievala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram in banca, citeam si ghici cine se aseaza in fata mea? profu de mate.

Ma gandesc eu Cum sa ma bag in seama fara sa creada ca sunt dependent de matematica. si-mi vine-n cap prenumele ei:Liviutz il caut pe FaceBook, Ii recunosc poza, Ii umblu pe profil pe acolo si ce vad ca ii place ghici ce? Matematica! Ce fac:Soptesc "Bai ce-ar merge o integrala!"La fix cat sa ma`auda

Bai si scoate creta frate, ma scoate la tabla, Imi da si un 3 si ne imprietenim si pe FaceBook.) preaa taree

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haios. am citi-o si i se potriveste profei mele de mate.rolling on the floor

| usernamealy a răspuns:

Foarte tare laughing

| Elena_1106 a răspuns:

Super tare frate e super mistok