| MeowWow a întrebat:

Dormeam pe o banca din gara si ghici cine se aseaza langa mine(un rrom). Ma intreb cum sa ma bag in seama fara sa se enerveze si sa ma scuipe intre ochi.Imi vine in cap numele lui adevarat:"Tigan Manole Bogdan Bogat ". Il caut pe facebook si ii recunosc figura.Vad ca ii place sa caute in tomberoane si soptesc la fix ca sa ma auda"Ba ce ar merge o excursie in tomberonul de acolo" la fix cat sa ma auda."Inotam" putin pe acolo si scoate telefonul(ciordit)si ne imprietenim si pe facebook.

Foarte tare!
( e creatia mea 100%!)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor) bv daca e creatia ta.

9 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Bună! rolling on the floor Dar cum de ai reuşit să scrii ' ţigan'? Am inteles că nu ar mai fi voie, fiind caracterizată expresie rasistă şi jignitoare.

| Vizitiul a răspuns:

Te contrazic, nu e creatia ta 100%, tu doar ai schimbat personajele si ocupatiile acestora.

| Bianca_4346 a răspuns:

Foarte tarelaughing)pai si daca te scuipa in ochi pana la urma? ce faceai? iti pun imaginatia la muncabig grin

| CatalinMG a răspuns:

Aia cu profa de mate o sa o facem video eu si cativa prieteni laughing

| unione a răspuns:

Creatia ta inspirata dupa reclama de la vodafone

| MeowWow explică:

Ok, recunosc ca e dupa reclama vodafone. Dar eu am facut-o.Nu ca aia cu profa de mate' care o copie toti uni de altii.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urat raw

| ShadyRecords a răspuns:

Misto... dar e cam rasisit "bancu" big grin laughing