| Silvia a întrebat:

Eram in banca.Citeam.Si cine crezi ca se aseaza in fata mea? Profa de mate.Ma gandesc euthinking : cum sa o bag in seama fara sa tipe la mine?thinking Si-mi vine-n minte numele ei : Elena. O caut pe Facebook, ii recunosc poza, ii umblu pe profil, pe-acolo si vad ca-i place, ghici ce? Matematica! Ce fac? Soptesc:"Bai ce-ar merge-o ecuatie acumwhistling "La fix cat sa ma auda.Bai si scoate creta frate...Ma scoate la tabla, imi da si-un 3, ne-mprietenim si pe Facebook...Foarte tare fratelaughing.
Acum vine intrebareahee hee. Ce reclame de la tv va amuza sau v-au ramas intiparite in minte? Sau ce reclame considerati ca sunt reusite?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi vine sa cred.mai silvia, esti ghicitoare, dai in carti?:O:O, aceasta reclama am facut-o noi la inceputul piesei,, doua loturi``, acum 2 saptamani laughing. Numai ca nu vorbeam de profa de mate, de cea de istorie. Si soapta era: ce-ar merge o lucrare la istorie acum, despre formarea poporului roman (asta e lectia la care eram). si de-aici, deruleaza la fel, dar am omis partea cu nota laughing. Mda, ideea n-a fost a mea, a doamnei care se ocupa de cenaclul nostru laughing.
Cat despre reclame, imi plac cele de la vodafone.

26 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Reclama cu pisicuta tigrata si stapanul ei indragostit, de la Whiskas.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cele doua reclame la whisky Red Bowler, cu scotianul barbos.

| marrr a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Sx4y0-tftxk

asta e penala:)) scuze nu vreau sa fiu obscena:)) dar e buna

| dyddyyyx18 a răspuns:

Tare laughing

Pai aia cu: "Super tare, am luat 2"; aia cu "Tuu, esti mircea? Nu!", si or mai fi da nu imi vin acum` in minte.winking

| DianaLostInDreams a răspuns:

Cat de tare e rolling on the floor si mie imi place aia cu halatu.

| adi4ever a răspuns:

Aia cu barca cu ala care isi da foc la barca sa vada prietenul lui de pe mare unde e tarmullaughing Mi se pare geniala sau aia cand se duc niste fete intr-un loc sunt fericite si unii se duc intr-o camera plina de bere si incep aia sa urle mi se par geniale reclamele astea 2laughing

| Anonim_5535 a răspuns:

Foarte tare, am facut si eu acum una asemanatoare SORO tongue

| GnnAndra a răspuns:

Esti super laughingrolling on the floor...Am ras ore intregi laughing...Si le-am citit-o si colegilor.Au ras toata ziua rolling on the floor!

| madalinutza a răspuns:

Aia cu modafen: Wai ma simt groaznic
laughing
Si aia cu abonamentul delfinhappy

| Anonimusss a răspuns:

Aia de la Cosmote parca...se duce unu cere o cartela si vanzatorul ii pune o casca in cap, ala se uita ciudat ca nu intelegea cei cu casca.Si-i zice vanzatorul aluia ca are bonus nu stiu cati eurolaughing si sare ala in suslaughing si da cu capu intr-un neonrolling on the floorrolling on the floor si mai multe au fost... da asta mi-am aduso amintelaughing sau aia de la vodafone.cu tu esti mircea da alalaughing NUrolling on the floor

| patricCia a răspuns:

Aia de la Cosmote cand ii puna la ala casca in cap si ii spune " Cartela e gratis" si ala da cu capu de neon rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor.

| Just mE:x a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=6Gyg5lbMkVc
[avem un prieten bogdan si ne amuzam mult pe seama lui cand ne mai face o cinste sau ceva:x:))]
http://www.youtube.com/watch?v=5bHMiVELlZ0
[foarte tare:))]

| psiko a răspuns:

Alea de la vodafone "Maxim Am Spus" laughing

| xuanbou a răspuns:

Prea tare big grin rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu o pot uita pe aia:
-Tata, m-am intors.
-Bine, mai, ia zi:ce-ai facut la examen?(nu era chiar asa dar nu mai stiu sigur)
-Super tare:am luat 2! =)) sau:
http://www.youtube.com/watch?v=jfZ0UC-VxGI asta place la toti pe care-i stiu :))
Imi plac mult si astea:
http://www.youtube.com/watch?v=bm93xuKZUfA
http://www.youtube.com/watch?v=QCPkCD-gwao dar preferata mea dintre cele cu apa minerala e asta:
http://www.youtube.com/watch?v=EmhG0-ltSwc. Cam atat;). A si am uitat sa te felicit pentru postarea ta -> foarte tare, frate;).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai, acum 5 minute mi-a povestit asta si sora mea, dar cu profa de latina rolling on the floor. Mie imi place reclama de la vodafone, cand spune ceva de genu " Cristina, danseaza" si apare un catel care danseaza laughing