| muffin94 a întrebat:

Eram pe autostrada.Si ghici cine se aseaza in fata mea?[Sexy Braileanca] Ma gandesc eu cum sa ma bag in seama fara sa par un disperat.Si-mi vine-n cap numele ei real Florina. O caut pe Facebook. Ii recunosc poza. Ii umblu pe profil.Si vad ca-i place.Ghici ce? Sexul. Ce fac.Soptesc."Bai ce-ar merge un oral acum". Bai si imi deschide slitu...Se pune sa suga.Ne imprietenim si pe Facebook.Foarte tare frate! by itzmebytchesz@yahoo.com (eu) nu tocmai foarte reusita, dar amuzanta rolling on the floor

16 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

A mai fost mainainte una cu profa de mate... aştept următoarea cu Brad Pitt

| Pho3nix a răspuns:

Acuma vad ca se fac mai multe variante.

Eram in banca`...Citeam...Si ghici cine se aseaza in fata mea? [profa de mate]
Ma gandesc eu Cum sa ma bag in seama fara sa tipe la mine. Si-mi vine-n cap prenumele ei... Elena. O caut pe FaceBook, ii recunosc poza, ii umblu pe profil pe acolo si ce vad ca ii place. Ghici ce? Matematica. Ce fac. Soptesc."Bai ce-ar merge o ecuatie acum".[La fix cat sa ma`auda]
Bai si scoate creta frate ma scoate la tabla, imi da si un 3 ne imprietenim si pe FaceBook. A fost super frate.

| OanaG a răspuns:

So tare

| viatadecacatt a răspuns:

Tampenia asta era si cu profa de mate sau ceva de genul.Am primit mass cu asta de atatea ori incat mi s-a luat!

| dyddyyyx18 a răspuns:

Lol! Ce amuzant! laughing

| Kitty a răspuns:

Da, amuzant

| unicka a răspuns:

Amuzant laughing

| adydassler a răspuns:

E bestiala rolling on the floorlaughing

| 911targa a răspuns:

Mai trimiteti-mi si mie prin PM d-astea caci sunt foarte tari.

| oky a răspuns:

Super tare frate laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bulă, care este cea mai urîtă soartă a unui cîine?
- Băsescu.
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca Sexy Braileanca sa asezat in fata ta cred ca nu o cunosti uitate aici http://www.top1.ro/andreyrebel/sexy-braileanca-facand-sex.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legat de sexy Braileanca :)) http://www.tpu.ro/......ra-sa-par/

| Daniel_4881 a răspuns:

Fie si cu profa de mate dar originala e de la tv cu nu mai stiu cine si erau in tren.tot faza cu facebook-ul.tot asa se cunosc si la sfarsit zice foarte tare frate...cred ca e reclama de la Vodafone