| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Cum eu ador reclamele de la vosafon >:".
era reclama aia cu cerebel.
nu mai stiu versurile exact.
cum erau.
dar am gasit pe net.
alta varianta.

Eram in discoteca. dansam… Si ghici cine vine langa mine? [Guta frate] Ma gandesc cum sa ma bag in seama fara sa par un manelar infect, si-mi vine-n cap numele lui, Linguraru, il caut pe Fackebook, ii recunosc poza. Ii umblu pe profil. Si vad ce-i place. Ghici ce? Maneaua frate, ce fac… Soptesc " Bai ce-ar merge o manea acum" cat sa ma auda. Bai si scoate acordeonu., latram amandoi, imi ia banii… Ne imprietenim si pe Facebook, super tare!

completatsi inlocuind cum va place.
cea mai amuzanta fundita.
restul puncte :*!

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Eram incine vine langa mine? [Diaconescu frate] Ma gandesc cum sa ma bag in seama fara sa par ca seman cu Elodia, si-mi vine-n cap numele lui, batut-de-Ogica, il caut pe Fackebook, ii recunosc poza. Ii umblu pe profil. Si vad ce-i place. Ghici ce? Scandalu frate, ce fac… Soptesc " Bai ce-ar merge o bataie acum" cat sa ma auda. Bai si scoate camera de filmat, imi da cu ia de cap, injura ca nu e camera pornita… Ii trag si eu vreo doi pumni, il las lat… Si ghici ma vad si pe OTV.super tare, frate!laughing

Place?happy

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Constantin Clau: Reclama Vodafone Eram in banca la scoala`...Citeam...Si ghici cine se aseaza in fata mea? [profu de Tehno] Ma gandesc eu cum sa ma bag in seama fara sa tipe la mine Si-mi vine-n cap numele luiMihut AlexandruIl caut pe FaceBook. Ii recunosc pozai umblu pe profil pe acoloSi ce vad ca ii place Ghici ce? tehnologia \Ce facSoptesc "Bai ce-ar merge o lectie noua acum"[La fix cat sa ma`auda] Bai si scoate cartea frate.Ma scoate la tablaI mi da si un 2.Ne imprietenim si pe FaceBook loool

| Annitu a răspuns:

Mi-a plăcut asta cu Guţălaughinglaughing

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Eram in banca`.Citeam.Si ghici cine se aseaza in fata mea?[profa de mate] Ma gandesc eu Cum sa ma bag in seama fara sa tipe la mine. Si-mi vine-n cap prenumele ei. Elena. 0 caut pe FaceBook. Ii recunosc poza. Ii umblu pe profil pe acolo.Si ce vad ca ii place. Ghici ce? Matematica. Ce fac...Soptesc."Bai ce-ar merge o ecuatie acum".[La fix cat sa ma`auda]. Bai si scoate creta frate.Ma scoate la tabla...Imi da si un 3.Ne imprietenim si pe FaceBook.

| Green a răspuns:

Eram in discoteca. dansam cu bunica. Si ghici cine vine langa mine? [Guta frate] Ma gandesc cum sa ma bag in seama fara sa par un manelar infect, si-mi vine-n cap numele lui, Linguraru, il caut pe Fackebook, ii recunosc poza. Ii umblu pe profil. Si vad ce-i place. Ghici ce? Maneaua frate, ce fac: plec de langa bunica si soptesc " Bai ce-ar merge o manea acum" cat sa ma auda. Bai si scoate acordeonu roz, latram amandoi, imi ia banii care trebuia sa ii dau bunicii. Ne imprietenim si pe Facebook, super tare!