| mary199812 a întrebat:

Salut as vrea sa stiu si eu, un prieten "actionar" la o echipa din liga 4 si terenul pe care joca acum e vai mama lui el s-a gandit sa faca alt teren la marginea orasului si sa puna gazon ce metode si ce fel de gazon ii recomandati big grin si cum trebuie sa procedeze... ca sa mentina mereu terenul verde big grin

1 răspuns:
| bluesky2011 a răspuns:

Pentru 99% dintre vizitatori filmele merg fara intrerupere, ai de ales dintre 3 playere video si cam asta e.Vizionare placuta http://raspunsuri-rezultate.blogspot.com/......trate.html