| TFTB a întrebat:

Dragi utiliztori TPU...Am o problema cu o prietena.Nu stiu ce sa fac! Are 14 ani si umbla cu un tip de 21 de ani. Ajunge acasa si incepe sa injure, ca vrea sa moare. S-a trezit la ora 2 noaptea sa se intalneasca cu prietenul sau la bloc,( mi-am cumparat o camera, impreuna cu parintii meihee heewinking )...
Desi toata lumea dormea la camera ei, ea tot a iesit. I-am vazut sarutandu-se si tinandu-se de mana in timp ce prietena mea, care plangea ca nu mai poate sa faca absolut nimic ca sa ascape de familie si sa se intalneasca cu el.Doresc raspunsuri serioase! FUNDA.

Răspuns Câştigător
| AndyNyappy5 a răspuns:

Ok exact asta am patit si eu cu prietena mea cea mai buna. stiu exact cum te simti. eu una credeam ca o sa mor, nu suportam s-o vad cu tipul ala. dar nu incerca sa-i zici ca ala isi bate joc de ea si asa... o sa creada ca te bagi intre ei de invidieoh go on...la mine asa a fost. cum adica i-ai cumparat o camera?! pai si acum vrei s-o ajuti?! nu ai ce sa faci. ia`o si spune`i frumos ce riscuri sunt si daca vezi ca nu renunta intreab`o : pe cine ai alege? pe mine sau pe el? la mine a fost norocul ca prietena mea si-a dat seama ce persoana e ala, si acum are pe altu tot de 21 de ani. dar macar asta nu e nesimtit si o iubeste, au fost acasa la ea sa se prezinte parintilor ei si asa mai departe. spune`i ca si tu si parintii ei ii vor binele. sa se gandeasca si ea ce poate sa vrea un tip de 21 de ani de la o fata de 14?! altceva nu stiu ce poti sa faci. daca e ceva da-mi un mesaj cu id`ul tau si iti mai povestesc ce am facut eu.happy insa alegerea in definitiv e tot a ei. bafta!

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu mi se pare diferenta de varsta prea mare.
Succes!

| Zenithf a răspuns:

Aceasta este o problema serioasa, tipul ala este bun de puscarie. straight face
Desi ea te va ura pentru asta, pentru binele ei vorbeste cu parintii ei. Ehh, ai putea vorbi si cu ea mai intai, dar cred ca iti vei bate gura degeaba. thinking

| Piku a răspuns:

Draga lrryz eu nu am inteles prea nimic de ce imi scrii tu aici baga id`ul asta si vb`im aici deniii_dyd pup:*