| anonim_4396 a întrebat:

Esti o femeie periculoasa? P.S. Intrebare adresata barbatilor.

Răspuns Câştigător
| sebyse a răspuns:

Wtf?

39 răspunsuri:
| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Dar tu esti un barbat cuminte? P.S: Intrebare adresata tie.
Referitor la intrebarea ta...

.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Barabulafaradarsaupoate):

Nu. Sunt un mare ticalos nemernic cu creier de gaina si cu cap de cerneala. Iti dau funda daca iti amintesti din ce desen animat am furat replica.

| sнᴀᴅσω a răspuns:

In fiecare barbat zace o femeie periculoasa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sнᴀᴅσω):

Cum sa nu... devil

| єχcєєℓ a răspuns:

În adâncul meu este o bestie care moare de nerăbdare să cumpere ruj!

| Frunziix3 a răspuns:

Intrebarea asta ar trebui sa fie adresata altei categorii...
Apropo, acum, nu sari la mine. Daca era pusa la caterinca, trebuia sa nu pui "Intrebare adresata barbatilor"winking.
Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Frunziix3):

Nț! N-ai priceput intrebarea! Daca nu faceam precizarea nu se intelegea la fel! laughing Oricum nu ma astept la raspunsuri prea bune de la cei care frecventeaza categoria asta...dar daca o puneam la alte categorii mi se muta pana la urma aici sau mi se stergea/raporta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Nu la asta ma refeream, ca nu e o intrebare gay! laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| Fridăm a răspuns:

Nu vrei să vezi femeia din mine în acţiune.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru anonim_4396):

Amuzantule

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Nu. Desenul nu se numeste "Amuzantule" laughing
N-ai ghicit. Desenul se numea «Mica sirena», in varianta Saban, difuzat pe fostul canal de desene Fox Kids...desigur ca vorbesc de versiunea dublata in romana.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru anonim_4396):

LostWorld,eu ma refeream ca tu esti amuzant

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Stiu ca la aia te refereai si-ti multumesc! kiss Insa eu am abuzat de aprecierea ta si am transformat-o intr-o vanatoare de funde. devil Vezi ce face femeia din mine? rolling on the floor Ca tot despre asta era intrebarea.

| Ashadow a răspuns:

Nu,disec cu o deosebita gentilitate pieptul victimei cu unghiile, asta ca sa-i pot "fura inima"(la figurat bineinteles). Apoi imi scriu frumos numele cu un cutit pe inima acestuia, ca s-a ma poata "pastra in inima"(din nou, sensul figurat al expresiei).

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ashadow):

Atatea figuri de stil...da, esti o femeie!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru sнᴀᴅσω):

Buna asta, chiar m-a facut sa rad. laughing

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

...sa-mi trag una, trebuie sa-mi notez asta.

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Mica sirena in varianta Saban,... versiunea dublata in romana? thinking

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu thinking laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Barabulafaradarsaupoate):

Faci misto de exprimare sau chiar nu stii?
http://www.youtube.com/watch?v=AB0oCr5FFt0

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns (pentru anonim_4396):

A doua varianta...

NOname
| NOname a răspuns (pentru Ashadow):

Eşti cam figurantă. : ))

| Ashadow a răspuns (pentru NOname):

Asa-i trendu' fata laughing cum sa nu fiu la moda fata adica ce fata eu sunt varza fata la cap fata?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru anonim_4396):

Lost,inceteaza sa mai glumesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

I can't help it! straight face We are all women at their worst in some proportion. Some admit it. Some don't big grin

NOname
| NOname a răspuns (pentru Ashadow):

Ce tu, adică eu îs proastă, mă faci grasă? :))
http://youtu.be/P1M28fAPHl4

Şi...dacă am fi femei, am avea drepturi?...da' ţâţe mari? :))

| Ashadow a răspuns (pentru NOname):

laughing Eu umblu stramb pe tocuri? Eu nu stiu parca?

NOname
| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu, dragă, ar ieşi din tine o bărbată pe cinste. : ))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În spatele fiecărui bărbat se află o femeie de succes, cred. Dar în el?