| TheKillerOfKillers a întrebat:

Exceel, cred ca stiai : http://i.imgur.com/o4qbfBC.png

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Uau,acum e și el vedetă internaută.

| TheKillerOfKillers explică (pentru Musique):

La fel si smiley etc.

| Bia001 a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Si ani, si pannda. multi.

| TheKillerOfKillers explică (pentru Bia001):

Stiu. I-am vazut dar nu am vrut sa-i postez.

| єχcєєℓ a răspuns:

Da,sunt foarte popular pe facebook chiar dacă nu am cont.

| suităr a răspuns:

Mă cam enervează pagina aia.
Nici nu pun categoria și nici nu scriu ca e la mișto.Și uite-așa lumea ne crede retardați

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Sunt geloasă sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti place sa-ti bati joc de oameni, nu?!

| Bia001 a răspuns:

Este veche...

| Snowal15lea a răspuns:

Cred ca stia din moment ce este peste tot pe FB.

Frate, cred ca numai pagina pe care ma aflu acu' are vreo 3 "intrebari" ca asta...
Suntem satui de fb, crede-ma

| MдĐдLiNид a răspuns:

Ciudat, toate intrebarile de pe T/A sunt puse la caterinca, iar tampiti de pe facebook profita de oportunitati. Interesant. Arata cati neuroni functioneaza in capul lor. Cred ca ar trebui sa se inteleaga de la sine ca noi aici ne batem joc... Nu ar trebui sa fim considerati prosti. Oricum, cui ii pasa ce spun niste obsedati de pe net?

| MдĐдLiNид a răspuns (pentru MдĐдLiNид):

Sa se inteleaga ca ma refer la cei care au facut TPU pentru prosti, nu ma refer la NIMENI de pe TPU...

| TheKillerOfKillers explică (pentru MдĐдLiNид):

Noi punem intrebari aici sa ne amuzam si sa ne distram iar ei...