| TheKillerOfKillers a întrebat:

Stiati ca lui exceel ii place metinul? Nu am nimic impotriva lui. Ii place. asta e... http://i.imgur.com/Rtgk0D5.png

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Eu cred că din 19 octombrie 2012 lucrurile s-au mai schimbat nu?

| TheKillerOfKillers explică (pentru єχcєєℓ):

Sunt perfect de acord cu tine. Bine. recunosc, si mie imi placea la o vreme.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Acum îmi vine să-mi curăț amnitirile pe care le-am petrecut cu jocl ăsta de rahat timp de aproape 3 ani.

| TheKillerOfKillers explică (pentru єχcєєℓ):

Dar am noroc ca am jucat doar 1 an cu pauze de cateva luni.

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Zzzzuper rolling on the floor))))

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Musique):

Hey,eram tânâr și nu prea cunoșteam viața astalaughing

| Musique a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Zzzzuper,Byn3 k@ @cum Nu m@y $kryy k@ uN k0k@l@r.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Musique):

Te rog să-mi dai site-ul pentru convertor de cocalari că nu am înțeles nimic din ce ai spus.

| Musique a răspuns (pentru єχcєєℓ):

M-am chinuit 5 minute să scriu aia. laughing))

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Musique):

S3ri0$? Noo 3 @ș@ gr3oo d@cah @i oon 7r@doocah70r boon:))

Sursa:
http://www.staupe.net/cocalar.html

| Musique a răspuns (pentru єχcєєℓ):

D@ mah, 3 c3l m@i 7@r3 7r@doocah70r dil loom3.Trahi@$cah Gooțah

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Musique):

Gooțah 3 c3l m@i 7@l3n7@7 din7r3 n37@l3n7@ți.D3@d m@n w@lking l@ poo73333r33.

| Musique a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Gloom3ș7i? Gooțah 3 $m3ch3r d3 jm3ki3r... l@$ah.l 7oo p3 d3@d m@n.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

TheKiller,de ce apare la tine in Tablist Metin2Legends? Nu cred ca Exceel e singurul caruia ii place. laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Nu-mi place.E cel mai jegos joc pe care l-am încercat! îmi vine să dau cu el de pământ cu ăla care a făcut metinul adică.

| Speed99 a răspuns:

Si... ce e asa de amuzant?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești obsedat, asta e clar.

| Crâstoşelul a răspuns:

Eşti obsedat de exceel, călca-te-ar trenul.

| Fridăm a răspuns (pentru Crâstoşelul):

Nu mai bine autobuzu'?