| anonim_4396 a întrebat:

Mno, l-am găsit pe Exceel.

http://i.imgur.com/k4IVpYG.jpg

12 răspunsuri:
| Aiwendil a răspuns:

Nu e asa amuzant.Dar de cateva zile tot ma uit ce e pe T/A si nimic. Unde au disparut intrebarile cu adevarat amuzante? Acum pe aici postati numai discutiile voastre pe care nimeni nu-i intereseaza.Scuze ca sunt asa dura, dar m-am saturat de chestia asta.Nu puteti discuta pe mess sau pe altceva? Trebuie chiar sa postati pe TPU? Nu intereseaza pe nimeni ca Ashadow i-a spus lui Excel ca e un bou.Mare lucru.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Aiwendil):

Toți sunt obsedați de mine și Ashadow.Pur și simplu ignoră-i.

| єχcєєℓ a răspuns:

Era să râd.

| єχcєєℓ a răspuns:

Ești enervantă.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ce cosplay naşpa.

| W3R4 a răspuns:

...frăţioare,nu semănăm deloc...

| ww2Totenkopf a răspuns:

Era sa vomit!

| IncredibleJoker67 a răspuns:

laughing Seamana sa stii.winking

| Crâstoşelul a răspuns:

Ne doare în cur pe toţi de discuţiile voastre.

Terminaţi să postaţi întrebări de căcat cu discuţiile voastre de căcat.

Totul e de căcat.

| Pisicamop a răspuns:

Am notat.alt ceva?happy