| VadPorci a întrebat:

Exista extraterestii?

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Da
Au si ei un TPU al lor in care pun intrebari de genul:
"Am antenele prea mici, e normal"
"cum sa impresionez o martiana?"
"Exista oameni?"
"Maine specimenul ala... Juts nu stiu cum va avea concert...pregatiti-va de cutremur!"
"Imi curge mazga verde din vagin.E de rau?"

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Da,exist

| LastChance a răspuns:

Da! Daca nu ar fi existat, Justin Bieber ce ar fi?

| MikiPiki a răspuns:

Existi,nu-i asa?

| αηηα a răspuns:

Da, am unul albastru ascuns in dulap...

| αηηα a răspuns:

@mhn24 ăla-i bunicu`meo travestit:pNu te mai lua de el ca se supara si vine la noapte sa te fu...gareasca

| MiHaI a răspuns:

Pai jb rebecca black si restul ce sunt?

| Reew a răspuns:

Nu!*se uita sa vada daca nu cumva a observat cineva cand a bagat sub masa acel extraterestru*

| oanavreacategoriadesprejoculpentrufeteLadyPopular a răspuns:

Oamenii de stiinta de la NASA vor anunta joi ca au descoperit bacterii care traiesc in arsenic, un element despre care se credea ca este prea toxic pentru a sustine viata. Descoperirea remarcabila sustine ipoteza ca viata ar putea exista pe alte planete care nu au fosfor in atmosfera, considerat vital pentru inceputul vietii.

Intr-o conferinta de presa programata pentru joi seara, cercetatorii vor dezvalui descoperirea unui microb incredibil intr-un lac din California, potrivit The Sun.

Geobiologul Dr. Felisa Wolfe-Simon a facut descoperirea in timpul a doi ani de cercetare a Lacului Mono, din Parcul National Yosemite, California, care are una dintre cele mai mare concentratii naturale de arsenic de pe Pamant.

Ea va explica descoperirea alaturi de alti cercetatori de la NASA, printre care si ecologistul James Elser, care va vorbi despre posibilitatea de a gasi extraterestri pe alte planete. La conferinta vor participa si cercetatorii care cauta viata pe Marte si pe luna lui Saturn, Titan.

"Daca aceste organisme folosesc arsenicul in metabolismul lor, demonstreaza ca exista forme de viata despre care nu stiam nimic", a declarat pentru The Sun. astrobiologul dr. Lewis Dartnell, de la Centrul pentru Stiinte Planetare din Londra.

Anuntul este insa dezamagitor pentru cei care sperau ca NASA va anunta ca a gasit viata pe alte planete.
NASA a provocat o isterie mondiala cu anuntul unei descoperiri majore care va fi facut maine, iar oamenii banuiau ca este vorba despre viata extraterestra.

Ziarul The Sun a incalcat insa in aceasta dimineata embargoul de a difuza stirea pana la anuntul oficial.
Agentia Spatiala anuntase ca va dezvalui o descoperire astrobiologica care va avea un impact asupra cautarii vietii extraterestre. Astrobiologia este studiul originii, evolutiei si distributiei vietii in univers.

Numai bine!