| Punker19 a întrebat:

Voi credeti in extraterestii? Imi puteti da siteul cu cateva poze si filmari cu ei(daca exista)

Răspuns Câştigător
| Mikiee a răspuns:

Nu pot sa admit ca extraterestrii exista, dar nici nu pot infirma. Eu, una, sunt pasionata de tot ceea ce reprezinta paranormalul, si chiar azi am vazut o redifuzare a emisiunii: Crime Time, cu titlul "extraterestrii exista!". Din ceea ce am inteles, au fost descoperiti "extraterestrii" si "ozn"-uri in jurul bazei militare de la Roosvelt si intr.un anumit loc din Germania, care incepe cu litera "t" [ am uitat cum se numea, dar poti cauta pe google].
De asemenea poti vedea aici: http://www.crimetime.ro/cautare/data/extraterestrii cam 6 videoclipuri cu extraterestrii si 11 imagini. Iar daca vrei sa mai vizionezi si alte chestii despre ozn-uri si extraterestrii uite si alte link-uri:
http://www.crimetime.ro/......14-00.html
http://www.crimetime.ro/......sconi.html
sper ca te.am ajutat!

9 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Posibil sa existe, pentru ca universul e infinit si omul inca nu l-a exploatat.

| Simpatic a răspuns:

Vizioneaza serialul X-files este o rampa in a intelege mai bine acest fenomen; nu se stie daca exista, e posibil, dar nu este unul din adevarurile perfect acceptate...fiecare crede ce vrea.

| xXAMAXx a răspuns:

Da cred in extracterestii si siteul este www.crimetime.ro cauta extraterestii si gasesti.;)Funda

| AndrEyYwTz a răspuns:

Crez tu ca tie ti se arata. Gaditi un pic daca exista extrateresti ei din ce sor format, din praf si gaze laughing. Multi zic ca vin si distrug pamantu cu ce vin de unde au iei navete tot din praf is gaze laughing(te-ai gadit la asta).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repet pentru ultima oara: N.A.S.A. sterge orice poza/filmare de pe internet cu un extraterestru real, sau O.Z.N. Deci vei gasi numai imitatii.

| php a răspuns:

Nu exista happy Dar... orice e posibil happy

| Alex_5262 a răspuns:

Iti zic eu exista...(dar in capul tau)... funda?big grin

| Vypera_4579 a răspuns:

Nu trebuie sa crezi nici tu scumpule in prostiile astea big grin